Odeabank’tan Herkese Uygun Oranlarda İhtiyaç Kredisi! Siz de Gelin ve Uygun Oranlara İhtiyaç Kredinizi Alın!

Odeabank tarafından açıklanan faiz oranları ve cebi yormayan geri ödeme planları ile birlikte kolaylık ile istenen miktarda ihtiyaç kredisi çekilebilir.

Ekonomi 27.02.2022 - 16:36 27.02.2022 - 16:36 Serhat Karaman

Odebank tarafından yapılan açıklama dahilinde bankaya gelip kredi başvurusunda bulunan herkese uygun faiz oranları ve kişinin cebini zorlamayacak planlar ile geri ödeme fırsatı sunulmuştur. 

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odebank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin izlemesi gereken yollar vardır. Öncelikle bankanın ihtiyaç kredilerinin iki tip olduğunu söylemek gerekir. Bu krediler şunlardır:

  • Nakit Hazır
  • Bireysel Finansman Kredisi

Bu kredi tipleri aslında özünde bireysel ihtiyaç kredisidir. Fakat birbirlerinden ayrılan en önemli özellikleri ise Bireysel Finansman kredisinin Nakit Hazır’a göre daha yüksek meblağlarda veriliyor olmasıdır. Bu kredi türleri ile birlikte kişiler istedikleri ve hayalini kurdukları tatili ya da yatırımı yapabilirler. Bireysel ihtiyaç kredileri, kişilerin harcamalarından alım satım işlemlerine kadar her türlü ekonomik olayda kullanılabilen ve kişilere nakit desteği sağlayan kredi türleridir. 

Bu kredileri almak için bankaya bir başvuru yapılması gereklidir. Bu başvuru için gereken belgeler kredi türüne göre değişiklik göstermektedir. Nakit Hazır için istenen belgeler şunlardır:

  • Kişiye ait nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport.
  • Başvuru yapacak kişi adına son 3 ay içerisinde kesilmiş olan bir adet elektrik, su ya da doğalgaz faturası. 

Bireysel Finansman kredisi için de aynı belgeler istenirken aynı zamanda kredi miktarı yüksek olduğu için kişinin kendisine ya da bir yakınına ait bir gayrımenkulun ipotek edilmesi gereklidir. Bu şartları sağlayan kişiler iki farklı türde bulunan ihtiyaç kredilerinden istedikleri gibi faydalanabilirler. 

Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Haber

Odeabank tarafından belirlenen ihtiyaç kredisi faizi oranı %2,51’dir. Bu oran çeşitli durumlarda değişiklik gösterebilir. 

Odeabank En Fazla Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor?

Odeabank tarafından verilen en yüksek ihtiyaç kredisi miktarı banka tarafından müşteriye özel belirtilmek ile birlikte 50.000 TL’ye kadar her müşteriye ihtiyaç kredisi verilmektedir. 

Odeabank İhtiyaç Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Odeabank ihtiyaç kredisi en uzun vade oranı banka politikası gereği 36 ay süredir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@