Odeabank'tan Hekimlere Değer Paketi

Hayatımıza değer katan doktorlarımıza özel faiz oranıyla mevduat hesabı ve ihtiyaç kredileri Odeabank'ta bulunuyor. Odeabank'ın başlattığı bu kampanya doktorlardan büyük ilgi görüyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Özellikle koronavirüs pandemisinde büyük bir özveriyle çalışan hekimlere özel ihtiyaç kredisi kampanyası Odeabank’tan geldi. Türkiye bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettirmeye devam eden Odeabank, avantajlı faiz oranları sunarak dikkatleri üzerine çekiyor. Doktorlar, acil nakit ihtiyaçlarında ve mevduat hesabı açmak istediklerinde tam da kafalarındaki plana uyacak şekilde faiz oranlarından Odeabank sayesinde yararlanabiliyor. Odeabank, hekimler için birikimlerini değerlendiren Oksijen Hesap avantajlarını sunuyor.

Odeabank Doktorlara Özel Kampanyalar

Birikimlerini değerlendirmek isteyenler için Oksijen Hesap açılıyor. Vadeli mevduat ve ihtiyaç kredisinde doktorlara özel faiz oranları sunuluyor. Hisse senedi işlemlerinde de doktorlara özel komisyon oranları sunulduğu için hisse senedi alım satım süreçleri kazançlı oluyor. Odeabank’ta tüm doktorlara sunulan avantajlar sadece bunlarla sınırlı kalmıyor.

Doktorların alışverişlerinde nakit iade kazanabilecekleri, her özelliği kişiye özel olarak belirlenen ayrıcalıklı kredi kartı sunuluyor. Konut, kasko ve iş yeri sigortalarında tüm doktorlar için anında yüzde 15 indirim yapılabiliyor. Sağlığım Tamam Sigortası kapsamında doktorların ödediği poliçe priminden de 75 TL iade veriliyor. Bu avantajlar Odeabank bünyesinde devam ediyor. Ayrıca tüm Odeabank ATM’lerinde özel nakit çekim limiti ve kiralık kasa ücretinde yüzde 50 indirim sağlanıyor.

Odeabank Hekimlere Değer Kampanyası Detayları

Hekimlere Değer Paketi avantajlarından sadece Odeabank’ta meslek bilgisi hekim olan ve 10 bin TL üzeri bakiyeli Oksijen Hesabı bulunan müşteriler yararlanabiliyor. Ayrıca 50 bin TL ve üzeri varlık bakiyesi bulunan gerçek kişi müşteriler de bu kampanya kapsamına alınıyor. Odeabank’ta avantajlı bankacılık hizmeti almak isteyenler için başvuru süreci devam ediyor.

Odeabank resmi web sitesi üzerinden duyurulan bu kampanyada, doktorlar için kaçırılmayacak bankacılık hizmetleri sağlanıyor. İhtiyaç kredilerinde doktorlara özel düşük faiz oranları sayesinde acil nakit ihtiyaçları sorunsuz şekilde tamamlanıyor. Kredi kartı ve mevduat hesabı açarken de avantajlar sunuluyor. Odeabank piyasa koşullarını dikkate alarak kampanya şartlarını değiştirme ya da kampanyayı sona erdirme hakkını saklı tuttuğunu belirtiyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN