Odeabank mobil uygulaması kullanan müşterilere büyük fırsat sunuluyor. Odeabank Kazandırıyo kampanyası kapsamında mobil uygulama üzerinde en fazla zaman biriktiren müşteriler bu fırsatlardan yararlanabilecek. İşleme özel rozetler kazanma fırsatı sunan Odeabank, bu sayede müşterilerine kaçırılmayacak avantajlar vaat ediyor. 30 Ekim 2021 tarihine kadar Odeabank mobil uygulamasında işlem yapıp en fazla saniye biriktiren ilk 100 müşteriye Migros marketlerde geçerli 250 TL tutarında online alışveriş kodları veriliyor.

Odeabank Migros Alışverişlerinde 250 TL Hediye Kampanyası

Ayın ödülleri olarak duyurulan ve Odeabank web sitesinde yer alan habere göre, 30 Ekim 2021 tarihine kadar en fazla zamanı biriktiren Odeabank mobil uygulama kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabiliyor. Migros’tan 250 TL tutarında online alışverişte kullanılacak dijital alışveriş kodları, kazanana Odeabank müşterilerine 5 Kasım tarihinde iletilecek.

Migros dijital alışveriş kodları, taşıyanın kullanımına ait kodlardır, bu yüzden kodların çalınması veya kaybolması durumunda Migros sorumlu tutulamaz. Odeabank kazandırıyo kampanyasına mobil uygulama üzerinden katılım sağlanabiliyor. Kampanya boyunca en çok saniye biriktiren ilk 100 kişi Migros online markette geçerli 250 TL tutarında dijital alışveriş kodu kazanma hakkına sahip oluyor.

Odeabank 250 TL Hediye Kampanya Şartları

Odeabank tarafından kazanan müşterilere sunulan dijital alışveriş kodlarının geçerlilik süresi 2 yıl olarak belirleniyor. Kodlar tek kullanımlık olup bölünerek kullanılamıyor. Ayrıca dijital kod bakiyesi için para üstü ve benzeri talep edilemiyor. Dijital alışveriş kodları kullanılarak yapılan bir alışverişin Migros’a iadesi durumunda nakit ödeme yapılamıyor. Bu tür durumlarda iade edilen ürün yerine aynı tutarda alışveriş yapma hakkı tanınıyor.

Satın alınan Migros dijital alışveriş kodları karşılığı nakit ödeme yapılamıyor ve bu kodlar nakde çevrilemiyor. Tüm Migros formatına ait mağazalarda geçerli olarak toplu alımlarda geçerli tutuluyor. Mağazalarda yapılan alışverişte birden fazla dijital alışveriş kodu, kullanılamadığı için sadece 1 adet kodla alışveriş tamamlanabiliyor.