Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?

Son dönemlerde ekonomik koşullar nedeniyle pek çok vatandaş ihtiyaç kredilerini araştırıyor. İhtiyaç kredisi kampanyalarını duyuran bankaların ise sayıları günden güne artış göstermeye devam ediyor.
Pek çok vatandaş için cazip koşullarla kredi kampanyalarını hazırlayan gerek özel banka kuruluşları gerekse kamuya bağlı olarak hizmet veren banka kuruluşlarının sayısı günden güne artış gösterirken çok sayıda vatandaş için cazip kredi teklifleri de buna bağlı olarak artıyor.

 
Ancak bazı bankalar tarafından hazırlanmış olan kredi kampanyaları arasında yer alan krediler pek de cazip olmaması ile dikkat çekiyor. Bankalar tarafından hazırlanmış olan kredi kampanyaları kapsamında vatandaşlara düşük faiz oranlı kredi kampanyaları sunulsa da bu kredi kampanyalarının şartları ve masrafları nedeniyle ödemeler vatandaşlar için zor olabiliyor. Bu noktada ise Odeabank tarafından sunulan yeni ihtiyaç kredisi paketi dikkat çekiyor.


ODEABANK'TAN 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Ülkemizde tam 30 yıldır hizmetlerini sürdüren özel banka kuruluşu Odebank yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Banka tarafından yapılan duyuru kapsamında vatandaşlara 25 bin TL tutarında ödeme yapılacağı bildirildi. Faiz oranı diğer banka kuruluşlarına göre görece yüksek olsa da masraf oranları düşük olan bu kredi kampanyasının detayları ise dikkat çekiyor. Banka tarafından hazırlanmış olan bu yeni kredi kampanyası kapsamında vatandaşlara toplamda 25 bin TL tutarında kredi, düşük masraf tutarları ile hızlı bir şekilde veriliyor.

Öte yandan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yaparak bu tutardan faydalanabiliyor. 36 aya varan vade seçenekleri kapsamında kredinin koşulları ise şu şekilde;

  • Kredi Tutarı: 25 Bin TL
  • Vade Süresi: 36 Ay
  • Faiz Oranı: %3,25
  • Toplam Faiz: 9.204,16 TL
  • Aylık Taksit: 533,46 TL
  • Toplam Ödeme: 19.254,56 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: %61,94
  • Tahsis Ücreti: 50,00 TL

İşbu kredi kampanyasının koşullarında zaman, müşteri tipi ve banka politikaları gereği değişiklikler gözlemlenebilir.