Ocak Ayı Bitmeden Renault ve Citroen'den Büyük Kampanya! Çok Uygun Fiyata Sıfır Araç Almak için Son Fırsat!

Araç almak pek çok kişi için hayal halini almışken Citroen ve Renault harekete geçti. Bu süreçte özel kampanyaları ile birlikte herkesi araç sahibi yapacak.

Ekonomi 25.01.2022 - 16:28 25.01.2022 - 16:28 Serhat Karaman

Günümüz şartlarında çeşitli nedenlere bağlı olarak sürekli artan  araç fiyatları pek çok vatandaşın araç alma hayallerini ertelemesine neden oldu. Bunun üzerine pek çok vatandaş ikinci el araç almaya doğru yönelmeye başladı ancak sanıldığı gibi olmadı ve ikinci el araçlarda sıfır otomobil fiyatları ile yarışmaya başladı. 

Araç markaları zaman zaman çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyorlar. Böyle kampanyalar üzerinden tercih yapmak çok daha hızlı olabiliyor. Renault ve Citroen Ocak ayına özel kampanyalar düzenlediğini açıkladı. Böylece araç almayı daha kolay hale getirmeyi planlıyorlar. 

RENAULT OCAK AYI KAMPANYASINI AÇIKLADI!

Renault hazırladığı Ocak ayı kampanyası ile birlikte Captur ve ZOE modellerini ön plana çıkarıyor. 2021 yılı Captur modelleri için Renault hazırladığı kampanya sonrasında 25 bin lira indirim planladığını açıkladı. Aynı zamanda Renault 2022 model araçlar için de özel fırsat ve kampanyalar sunmaya devam ediyor. 

Renault hazırladığı kampanya sonrasında ZOE modelleri için de harekete geçti. Bu süreç içerisinde ZOE modellerine özel 35 bin liraya varan fırsatlar sunacak. Kampanyanın Ocak ayının sonuna kadar geçerli olan kampanya için geri satım başladı. Üstelik eski aracı getireler için çeşitli takas indirimleri de bunulacak. 

CITROEN YENİ KAMPANYASININ DETAYLARINI AÇIKLADI

Ocak ayının sonuna kadar geçerli kampanya düzenleyen markalardan birisi de Citroen oldu. Pek çok modeli kampanyaya dahil ettiği belirlendi. Özellikle kampanya dahilide olan araçlar için sıfır faiz seçeceği de sunulacak. 

Citroen C3 modelleri için geçerli olacak kredinin vadesi 12 ay olmakla birlikte yüzde 0.99’dan başlayan faiz oranlarının uygulanacağı belirlendi. Bu noktada eksiği olanlar için 50 bin lira kredi verilecek. Citroen Berlingo Van modelleri için uygulanacak faiz oranının yüzde 0 olduğu açıklandı. 

2022 yılının ilk ayında araç sahibi olmak isteyenler için büyük fırsatlar sunan markaların otomobil kampanyalarını incelemek gerekiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@