Sermayesiz e-ticaret nasıl yapılır? İnternetten tişört tasarlayıp satarak para kazanmanın yolları neler? Sermayesiz e-ticaret nasıl yapılır? İnternetten tişört tasarlayıp satarak para kazanmanın yolları neler?

Altın fiyatlarında yaşanan yükseliş ve düşüşler ile dalgalı seyir devam ederken sürekli olarak konuya ilişkin detaylı açıklamalar da geliyor. Son olarak Yeni Akit'in haberine göre altın fiyatları için Ekim ayının gösterildiği öğrenildi.

İlgili haberde belirtildiğine göre Kırşehir'de kuyumculuk sektöründe olan Ahmet Durukan tarafından 30 bin liralık altının 10 bin lira olacağı öne sürüldü. Sektörün içinde yer alan Durukan tarafından yapılmış olan açıklamalarda Ekim ayı içerisinde bazı altın firmalarının alımları artırmak adına büyük ölçekli indirimler yaptıklarını ve işçilik tutarını almadıklarını belirtti.

Durukan tarafından yapılan açıklamada düğün sezonunun durgun geçtiği de belirtildi. Kuyumcu Durukan; "Güzel bir düğün sezonu geçirdik diyemeyiz. Global kriz düğünleri de artan maliyetler nedeniyle azalttı. Bankalar kredileri kapattı. Krediler kapalı olunca insanlar kredi kartı ile taksitli altın alıyordu alamadı. Taksit sayılarının arttırılmasını istiyoruz. Taksit sayıları artmalı ki insanların alım güçleri kolaylaşsın" ifadelerini kullandı.

Ekim ayını işaret eden Ahmet Durukan bu ay içerisinde altın alımını artırmak için bazı hazır giyim mağazaları tarafından yapılan çadır günlerinin benzerlerinin altın sektöründe de uygulanacağını ve ortalama 30 bin lira değerindeki ürünlerin 10 bin liralara kadar düşeceğini belirtti. Kuyumcu Durukan şu ifadeleri kullandı; "Dünya markası firmalar perşembe, cuma, cumartesi, pazar günleri 'Çadır' adı altında alışveriş şenliği yapıyor. Ürünler bu günlerde işçilik maliyeti alınmadan satılacak. Başka bir firma 'Altın Günleri' yapıyor. Ekim ayı bizim gördüğümüz altın alma ayı gibi bir ay olacak. Ortalama 30 bin Türk lirası eden bir ürün ortalama 10 bin liraya kadar düşecek. Altına yatırım yapan insanlar kazanacaklar"

Ahmet Durukan'ın bu açıklamaları sonrası vatandaşları derinden etkileyen altın fiyatlarının hangi yönde seyredeceği merak konusu oldu.

Editör Notu: Bu haber metninde yer alan ifadeler ilgili uzmanın ve kaynağın görüşlerine dayanmakta olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmesi tavsiye edilmez ve bu bağlamda doğabilecek sorunlardan haberkredi.net sorumlu tutulamaz.