Haziran ayından bu yana en çok konuşulan konular arasında yer alan ve milyonlarca vatandaş tarafından her gün araştırılan promosyon ödemelerine ilişkin gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

İlk olarak banka kurum ve kuruluşları tarafından duyurulan promosyon ödemelerinde özel banka kuruluşları devlete bağlı olarak hizmet veren banka kurumlarının önüne geçmiş ve vatandaşlar 7 bin 500 TL gibi tutarlara varan rakamlarda promosyon ödemeleri almaya başlamıştı. Emekli vatandaşların alacağı promosyon rakamlarında yapılan bu güncellemeler sonrasında kurum ve kuruluşlar tarafından verilen promosyon tutarlarında da güncellemeye gidilmişti.

Aynısı olacak! Asgari ücrete zam bekleyenlere Özgür Demirtaş'tan üzücü haber geldi! Aynısı olacak! Asgari ücrete zam bekleyenlere Özgür Demirtaş'tan üzücü haber geldi!

Pek çok özel kurum ve kuruluş tarafından çalışanlarına özel olarak geliştirilen promosyon ödemelerinde güncellemeye gidilmiş ve yüksek tutarlarda ödemeler çalışan vatandaşlara yapılmaya başlanmıştı. 

Özellikle il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri tarafından yapılan promosyon ödemelerinde belirtilen tutarlar dikkatleri üstüne çekerken bugün yine bir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden açıklama geldi.

DERİNKUYU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN 21 BİN 530 TL PROMOSYON ÖDEMESİ!

Nevşehir'e bağlı Derinkuyu ilçesinden gelen haber ile ilçenin eğitimcileri sevindi. Eğitim-Bir-Sen Derinkuyu İlçe temsilciliği tarafından yapılan girişimler ile Derinkuyu ilçesinde hizmet veren eğitimciler için revize promosyon rakamı duyuruldu.

Eğitim-Bir-Sen Derinkuyu İlçe Temsilcisi İsa Aslan tarafından yapılan duyuru ile gelen bilgilerde şu ifadelere yer verildi;

"Derinkuyu İlçe milli eğitim olarak revize promosyon anlaşmasını 38 + 20 ay üzerinden 21 bin 530 TL olarak imzaladık. Promosyon sürecinde yetkili sendika olarak tüm sendikaları davet ederek öğretmenlerimizin menfaati doğrultusunda hareket ettik. Ayrıca tüm öğretmenlerimize anket uygulayarak öğretmenlerimizi bilgilendirdik. İlçemiz de herkesimin onay verdiği anlaşmamızı İlçe milli eğitim müdürümüz Yücel İrmak'ın ve komisyonun özverisi ile imzalanmıştır. Tüm personelimize hayırlı olsun"

Derinkuyu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından duyurulan bu yeni promosyon rakamı sonrasında farklı ilçelerdeki eğitimciler kendileri için duyurulacak olan promosyon rakamlarını araştırmaya başladı. Hergün gelen yeni promosyon tutarları sıkı bir şekilde takip ediliyor. Gelecek olan son bilgilendirmeler ise Haber Kredi adresinde son dakika haberleri olarak yayımlanacak.