O firma çalışanlarına 40 bin TL ikramiye veriyor! Ödemeler ay sonunda hesaplarda olacak!

O firmadan duyuru geldi. Çalışanlara 40 ila 30 bin TL arası ikramiye ödemesi yapılacak. Ödemeler az önce duyuruldu, detaylar haberin devamında...

Ekonomi 14.09.2022 - 15:49 14.09.2022 - 15:49 Serhat Karaman

Türkiye'de banka kuruluşları tarafından verilen promosyon ve ikramiye ödemelerinin sonu gelmezken artık şirket ve kurumlar da çalışanlarının ne kadar ikramiye alacaklarını duyurmaya başladı.

Milyonlarca çalışan için büyük önem taşıyan ikramiye ödemeleri firmalar tarafından duyurulmaya başlandı. Pek çok firma tarafından yapılan ödemeler duyurulmaya devam ederken bazı firmaların oldukça yüksek tutarlı ikramiye ödemeleri dikkat çekiyor. Yapılan duyurular kapsamında Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile Türkiye Ekonomi Bankası arasında yapılan anlaşma dikkat çekiyordu. Üniversite ile banka arasında yapılan ikramiye/ promosyon anlaşmasında bahsedilen tutarın 41 bin 500 TL tutarında olması Türkiye tarihinde bir rekor olarak kaydedilmişti.

Ancak bugün itibarıyla ikinci rekorun sahibi de belli oldu. Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün, verilecek ikramiye miktarını resmi Twitter hesabından duyurdu. Üstün tarafından yapılmış olan paylaşım ile birlikte Türk Hava yolları çalışanlarına kaç TL tutarında bir ikramiye ödemesi yapılacağı bildirilmiş oldu.

Son dakikalarda dikkat çeken ve çok konuşulmaya başlayan konunun detayları haberin devamında?

BASIN MÜŞAVİRİ DUYURDU! TÜRK HAVA YOLLARI PROMOSYON İKRAMİYE NE KADAR, KAÇ TL 2022?

Türk Hava Yoları'nda çalışan çok sayıda vatandaş için mera konusu olan promosyon ve ikramiye ödemelerinin tutarları ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Şirketin Basın Müşaviri Yahya Üstün, ikramiye tutarlarını açıkladı. Açıklandığı üzre şirkette şef olarak çalışan kişilere 40 bin TL, diğer görevleri yapan kişilere ise 30 bin TL tutarında ödeme yapılacağı bildirildi.

Resmi Twitter hesabından sevindirici haberi veren Üstün'ün tweetinde şu ifadeler yer aldı;

"Başarımızı ailemizle birlikte kutlamaya devam ediyoruz. İştirak şirketlerimizde çalışan şef arkadaşlarımıza 40, diğer görevlerde katkı sağlayan arkadaşlarımıza ise 30 bin TL ikramiye veriyoruz. Ödemeleri ay sonunda hesaplarında olacak. Hayırlı olsun."

Ofirma çalışanlarına 40 bin TL ikramiye veriyor! Ödemeler ay sonunda hesaplarda olacak!Ödemelerin ay sonunda yapılacağı Üstün tarafından bu ifadelerle resmen duyuruldu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@