O Devlet Bankasından Herkesin Hesabına 36 Ay Vadeli 50 Bin Lira Verilecek! Başvurular Başladı!

Halkbank üzerinden ihtiyaç sahiplerine destek olacak yeni kredi paketleri sunulmaya devam ediyor. Acil nakit ihtiyacına anında çözüm sunulacak.

Kredi 23.02.2022 - 09:32 23.02.2022 - 09:32 Serhat Karaman

Türkiye’nin önde gelen kamu bankası Halkbank, bireysel tüm nakit ihtiyaçları için vatandaşlara finansman destekleri ile yardımcı olmaya devam ediyor. Aylık düşük faiz oranları ile 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçenekleri ile kullanılabilen kredi, 50 bin lira ve üzerinde kredi talepleri için 24 ay vade seçenekleri ile sunulmaktadır. 

Nakit ihtiyaçları için uygun finansman arayan kişilere özel destek sağlayan Halkbank, her kesimden vatandaşın da ihtiyaçlarına farklı tür çözümler sağlamaktadır. Bu sayede özellikle son dönemde vatandaşların artan nakit sorunlarına karşı destek verilmesi hedefleniyor.

Uygun Geri Ödeme Seçenekleri 

Halkbank İhtiyaç Kredisi kapsamında vatandaşların en uygun geri ödeme seçeneklerinden her hangi birini seçerek kredi geri ödemelerini gerçekleştirmeleri mümkündür. Aylık eşit, artan, azalan, 3 ayda bir eşir ve serbest ödemeli olarak geri ödeme seçeneklerinin kişiye özel belirlenebildiği kredi sayesinde bütçenizi sarsmadan ödeme gerçekleştirmeniz mümkündür. 

Haber

50.000 TL kredi 36 ay vade ve yüzde 1,94’ten başlayan faiz oranları ile hesaplanacak kredinizi rahat bir ödeme planı ile kolayca ödeyebilirsiniz. Talep edilecek kredi miktarına göre farklı oranlarda geri ödeme planları ortaya çıkabilir. 50 bin lira kredi için aylık 2.066 RL taksit oranları ile kerdi geri ödemelerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. 

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 

Halkbank’ın nakit sıkıntısı çekenlere özel avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak için vatandaşların en yakın Halkbank Şubesine giderek işlem gerçekleştirmesi mümkündür. Başvuru sırasında kredi için gerekli belgeler ile işlem yapmak gerekebilir. Başvuru sırasında talep edilecek krediye göre farklı vade ve faiz oranları belirlenebileceği gibi ek belgelerin de talep edilmesi mümkündür.  

50.000 TL’ye kadar olan kredilere başvuru yapacak kişiler için 36 ay vade uygulanırken, vatandaşların 50.000 TL ve üzerinde yapacakları kredi başvurularını 24 ay vade seçenekleri üzerinden işlem gerçekleştirilmektedir. Talep edeceğiniz kredi miktarına göre farklı avantajlı oranlardan yararlanarak tüm bireysel nakit ihtiyaçlarınız için kredi kullanmanız mümkündür. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@