O Banka Açıklama yaptı! Harcanan Paralar İade Edilecek

Kuveyt Türk uzun zamandır beklenen açıklamayı yaptı. Düzenlediği yeni kredi kampanyası ile birlikte harcanan paraların bir kısmının müşteriye iade edileceğini duyurdu.

Kredi 27.09.2021 - 11:00 27.09.2021 - 11:00 Serhat Karaman

Son dönemlerde bankalar üst üste kredi kampanyaları ve çeşitli fırsatlar açıklamaya devam ediyorlar. Her banka kendi müşteri portföyünü artırmak ve daha fazla kesime hitap edebilmek için harekete geçti.

Son dönemlerde üst üste kredi kampanyası düzenleyen bankalardan birisi de Kuveyt Türk oldu. Son düzenlediği kampanya ile harcama yapan banka müşterilerini oldukça heyecanlandıracak gibi görünüyor.

BANKA MÜŞTERİLERİNE HARCAMA İADESİ YAPILACAK!

Özel bir banka olan Kuveyt Türk son zamanlarda müşteri portföyünü artırmayı planladığını duyurdu. Yıl sonuna kadar geçerli olan yeni bir kampanya sonrasında mobil olarak hesap açan müşteriler için her ay ücret kesintisi yapmadan para iadesi yapılacak. Bu iadeler ücretsiz olarak yapılabileceği gibi ortak ATM imkanı da sunulacak.

Kuveyt Türk bankası resmi internet sayfası üzerinden açıklama yaptı. Yazılı olarak yapılan açıklama sonrasında görüntülü görüşmenin ardından hesap açan vatandaşlara özel olarak 20 lira harcamaların iadesi yapılacak.

Müşterilerin ATM sorunu yaşamamaları için aylık olarak 3 defa ücretsiz bir şekilde para çekebilecekleri belirtildi.

KAMPANYANIN DETAYLARI BELLİ OLDU

kuveyttürk kredi

Kampanyanın detayları konusunda ise Kuveyt Türk açıklama yaptı. 31 Aralık 2021 tarihine kadar görüntülü görüşme üzerinden hesap açmış olan tüm müşteriler süreçten faydalanabilecekler.

Hesabın aktif hale gelmesinin ardından gelen mesajın ardından harcama iadesi yapılacak. Yıl sonuna kadar harcama iadesi ise her ay tek seferlik yapılacak. 200 lira ve üzerinde harcamalar için 20 lira harcama iadesi yapılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@