Sabah saatlerinden itibaren sosyal medya platformlarında gündeme gelen bir konu dikkatleri üzerine çekti. Nurettin Demirtaş'ın öldüğü iddiası sabah saatlerinden itibaren sosyal medya platformlarında ama özellikle de Twwitter'da önemli bir yer kaplıyor. Gelen bilgilere göre Nurettin Demirtaş'ın öldüğü ve henüz olayın açıklanmadığı öne sürüldü.

Sosyal medya platformlarında büyük ilgi çeken konu sonrasında pek çok kişi Nurettin Demirtaş öldü mü, yaşıyor mu, kaç yaşındai nereli ve kimdir gibi soruları gerek arama motorlarında gerekse sosyal medya platformlarında aratmaya başladı. Gelen iddiaların ardı arkası kesilmezken en güncel ve detaylı bilgiler Haber Kredi adresinde...

nurettin1

NURETTİN DEMİRTAŞ KİMDİR?

Son saatlerde gündemin üst sıralarında yer alan ve çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından sıklıkla araştırılan isim Nurettin Demirtaş'ın kim olduğu büyük merak konusu. Peki; Nurettin Demirtaş kimdir?

2007- 2008 yılları arasında Demokratik Toplum Partisi Eş Genel Başkanlık görevi yapmış olan Nurettin Demirtaş, HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın da kardeşi. Tutukluluğu devam eden HDP'li Demirtaş'ın kardeşi olan Nurettin Demirtaş'ın aynı zamanda PKK terör örgütü mensubu olduğu biliniyor. Zaza kökenli olan ve Nurettin Demirtaş 1972 Elazığ/ Palu doğumludur. Gençlik yıllarında okumakta olduğu Muğla Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden PKK terör örgütü mensubu olduğu için atılmıştır.

Sosyal medya yasası TBMM tarafından onaylandı! Dezenformasyon yasası 29 madde nedir, içeriği ne? Sosyal medya yasası TBMM tarafından onaylandı! Dezenformasyon yasası 29 madde nedir, içeriği ne?

PKK terör örgütünün sözde eğitim komitesinde görev aldığı bilinen Nurettin Demirtaş'ın öldüğü iddiası gündeme geldi.

nurettin2

NURETTİN DEMİRTAŞ ÖLDÜ MÜ?

HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın kardeşi olan ve aynı zamanda PKK terör örgütü üyesi olan Nurettin Demirtaş'ın öldürüldüğü iddiası gündemin üst sıralarında yer aldı. Demirtaş'ın öldü iddiası güvenilir kaynaklar tarafından gelirken henüz resmi bir açıklama da yapılmadı. HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın kardeşi olan PKK'lı Nurettin Demirtaş'ın öldüğü iddiasının gerçek olduğu kabul ediliyor olsa da henüz İçişleri Bakanlığı, HDP ve PKK tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Konuya ilişkin açıklamaların yapılması bekleniyor.