Nissan Sıfır Araç Kampanyaları Devam Ediyor! 0,99 Faiz Oranları ile Nissan'dan 80 Bin TL Araç Kredisi!

Nissan yeni yıla az bir süre kala sıfır araç kampanyalarına hız verdi. %0,99'dan başlayan finansman seçenekleri ve Kasım ayı indirimli fiyatları ile cazip teklifler sunuluyor…

Kredi 24.11.2021 - 20:29 24.11.2021 - 20:29 Serhat Karaman

Sevilen otomobil markalarından Nissan, cazip finansman teklifleri ve indirim kampanyaları ile son dönemde otomobil almak isteyen vatandaşlar için avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Kasım ayı itibariyle bir hayli indirimli fiyatlar üzerinden markanın sevilen modellerini yeni sahipleri ile buluşturan Nissan, 80 bin TL’ye kadar 12 ay vade ile kredi seçenekleri de sunmaya devam ediyor. Yeni Nissan Juke modellerinde geçerli olmak üzere düşük faiz avantajları ile sıfır km araç satın almak isteyenler için uygun finansman destekleri belirendi. Otomobil piyasalarında son günlerde yaşana fiyat artışları sonrasında firmalardan gelen bu kampanyalar ile vatandaşları bir hayli memnun etmiş görünüyor.

Nissan Kampanyalı Araçlar ve Fiyatları

Nissan Kasım ayına özel indirimli fiyat listesini açıklamasının ardından markanın sevilen ve Türkiye’de en çok tutulan modellerinin sıfır fiyatları da merak edilmeye başladı. 2021 model Niisan Juke sıfır araçlarda 341 bin 500 TL’den başlayan fiyat avantajları uygulanırken, aynı zamanda %0,99’dan başlayan cazip faiz oranları ile finansman desteği de sunulacak.

Sevilen bir diğer modeli Mıcra ise 235 bin 200 TL’den başlayan fiyatlar ile Kasım ayı sonuna kadar satışa sunulacak. Kasım 2021 fiyat listesinde 2021 model Nissan Qashqaı ise 447 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

Nissan Araç Kredisi Hesaplama

Nissan güncel Kasım ayı kampanyaları kapsamında Yeni Juke modellerinde geçerli olmak üzere %0,99’dan başlayan faiz oranları ile kredi desteği sağlanacağı duyuruldu. Nissan’ın sevilen modellerinden bir olmayı başaran Juke, 80 bin TL krediye, 12 ay vade ve %0,99 faiz oranları ile kullanılabilecek. Ayrıca birçok banka üzerinden vatandaşların taşıt kredisi kampanyalarına da başvurularını yaparak Nissan Juke başta olmak üzere markanın sevilen birçok modeli için ek finansman destekleri bulmaları da mümkündür.

Nissan’ın sevilen bir diğer modeli Qashqai modellerinde ise Türkiye’de Nissan Qashqai fiyatları 447 bin 900 TL’den başlayan indirimli fiyatlar ile sunuluyor. Cazip kredi fırsatları ve uygun ödeme koşulları ile sıfır km araç satın almak isteyenler için Nissan kampanyalarının önümüzdeki yıldan itibaren de devam etmesi bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@