Nakit Sıkıntısı Çeken Tüm Memur ve Kamu Çalışanlarına Halkbank'tan Destek!

Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi kampanyasını resmen duyurdu. Acil nakit arayan kamu çalışanlarına en uygun krediler…

Kredi 30.12.2021 - 13:57 30.12.2021 - 13:57 Serhat Karaman

Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından Halkbank, düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile ayrıcalıklı finansmanlar sunmaya devam ediyor. Kamuda çalışan tüm vatandaşların acil nakit arayışlarını sonlandırmaları için sağladığı kredinin yanı sıra özel sektör çalışanları ve emekliler için de birçok ayrıcalıklı kredi paketi ile destek sağlamaktadır. 

Halkbank’ın 100 bin TL’ye kadar düşük faiz oranları ile tüm kamu personellerine sağladığı kredi sayesinde, artan fiyatlar karşısında birçok ihtiyacını ertelemek zorunda kalan vatandaşlara özel seçenekler sunuluyor. Esnek ödeme koşulları düşük faiz oranları sayesinde en avantajlı krediler Halkbank tarafından sunulmaya devam ediyor. 

Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Halkbank 

Halkbank’ın Kamu Çalışanlarına Özel Kredi kampanyası kapsamında sunduğu 100 bin TL’ye kadar kredi seçenekleri dikkat çekiyor. Yüzde 1,79’dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçeneklerine sahip kredi kapsamında, kredi ödemelerinin esnek birçok farklı ödeme planı üzerinden yapılması da sağlanmaktadır. 

Aylık eşit, artan veya azalan, 3 ayda bir eşit ya da serbest ödemeli olarak en uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 0 – 50 bin TL arasında krediler için 36 ay vade uygulanmaktadır. 50 bin – 100 bin TL arasında ise 24 ay vade ile kredi ödemeleri gerçekleştirilebilir. Kredi miktarı ve vade sayısına göre faiz oranları da değişiklik göstermektedir. 

Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank’ın dijital başvuru kanalları üzerinden Kamu Çalışanlarına Özel Kredi kampanyası kapsamında başvuruların iletilmesi mümkündür. Halkbank internet şubesi üzerinden ya da Halkbank Mobil Şube ile vatandaşların kolayca kredi taleplerini iletmeleri mümkündür. 

Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan tüm kamu personellerinin yararlanabildiği kredi kapsamında, 100 bin TL’ye kadar, 36 ay vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile sunulan krediden ayrıca banka şubelerini ziyaret ederek yararlanmak da mümkündür. Halkbank’ın cazip faiz oranlarını kullanarak, esnek geri ödeme planlarından da yararlanabilir ve tüm nakit ihtiyaçlarınız için makul finansman çözümlerinden yararlanabilirsiniz. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@