Nakit İhtiyaçlarınızı Kredi Çekmeden CEPTETEB İle Çözün, Gereksiz Faiz Yükünden Kurtulun!

CEPTETEB, nakit ihtiyacı olduğu halde uzun vadeli kredi çekmek istemeyenlere oldukça kapsamlı bir ürünle hizmet sunuyor. CEPTETEB KMH hesabı ile kredi çekmeden nakit ihtiyaçlarının anında karşılanması mümkün. Nasıl mı? Tüm detaylar haberimizde.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Krediye karşı olan bireyler, nakit ihtiyaçları olduğunda istemeden de olsa krediye bulaşmak durumunda kalıyor. ‘’Nakit ihtiyacım olduğunda kredi çekmek zorunda kalmak istemiyorum’’ diyorsanız CEPTETEB KMH hesabı ile tanışmanızın tam zamanı. CEPTETEB kredili mevduat hesabı ile hesabınızda para olmasa bile harcama yapabilir, nakit para çekebilir ya da fatura ve kredi ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Böylece her nakit ihtiyacı doğduğunda kredi çekmenize gerek kalmaz.

Uygun Faiz Oranlarıyla CEPTETEB KMH Hesabından Yararlanma Zamanı

Her nakit ihtiyacında ayrı ayrı kredi çekmek istemiyorsanız hemen CEPTETEB kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilirsiniz. Henüz CEPTETEB hesabınız yoksa uygulamayı indirerek ya da CEPTETEB resmi sitesine giriş yaparak başvuru formunu doldurabilir, TEB şubesine gitme gereği olmadan hesabınızı oluşturabilirsiniz.

CEPTETEB hesabınızı oluşturmanızın akabinde internet bankacılığı veya mobil bankacılık aracılığıyla KMH başvurusunda bulunabilirsiniz. KMH başvurusu esnasında talep ettiğiniz limiti kendiniz belirleyebilirsiniz. Dilerseniz CEPTETEB kredili mevduat hesabınız açıldıktan sonra limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. Limit belirleme aşamasında ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak karar vermenizi öneririz.

CEPTETEB kredili mevduat hesabınızı (KMH) kullanmadığınızda herhangi bir faiz ödemeniz gerekmez. Varsa CEPTETEB hesabınızda bulunan bakiyenizi kullanarak da nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz; fakat hesabınızda yeterli para bulunmuyorsa KMH hesabınızı devreye alabilirsiniz. CEPTETEB üzerinden çektiğiniz bir krediniz ya da daha önce verdiğiniz otomatik ödeme talimatlarınız varsa hesabınızda para olmasa bile CEPTETEB kredili mevduat hesabı sayesinde ödemeleriniz gecikmeye düşmez. Özellikle kredi notunuzu etkilememek adına mutlaka KMH hesabı açmanızı öneririz. Kredi taksitlerinizi unuttuğunuzda CEPTETEB KMH devreye girerek borcunuzu öder. Böylece kredi notunuz da bu unutkanlıktan olumsuz etkilenmemiş olur.

Kredi ödemelerinin yanı sıra otomatik ödeme talimatı bulunan faturaların zamanında ödenmesi de son derece önemli. KMH hesabınız hesapta para olmadığı anda devreye girerek faturalarınızı öder ve ödemelerinizin gecikmeye düşmesine engel olur. Bunun yanı sıra nakit para çekme ihtiyacınız olduğunda hesabınızda yeterli bakiye yoksa CEPTETEB KMH yardımıyla nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, daha sonra düşük faiz ödemesi ile beraber hesap borcunuzu kapatabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN