Nakit İhtiyacı Olana ING'den Tam Destek! 5 Bin Liraya Kadar 0 Faizli ve 10 Bin Liraya Kadar Yüzde 0,99 Faizle Kredi Duyuruldu!

ING Bank ihtiyaç kredilerinde faiz oranları yüzde 0’a kadar çekildi. Nakit ihtiyacı olana ING Bank’tan nakit desteği verilecek.

Kredi 21.02.2022 - 18:42 21.02.2022 - 18:42 Serhat Karaman

ING Bank tarafından vatandaşların artan nakit ihtiyacına etkili finansman çözümleri sunulmaya devam ediyor. 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisinde faiz oranlarını 0’a indiren ING Bank, 10.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için vatandaşlara yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile kredi desteği sunmaya hazırlanıyor. 

Sınırlı sayıda kişinin yararlanabileceği nakit destekleri kapsamında belirlenen şartları sağlayan vatandaşların en uygun ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanması sağlanacak. Ayrıca daha yüksek miktarda kredi çekmek isteyenlerin ise düşük faiz oranlarından yararlanmasının da önü açıldı. 

ING Bank 5 Bin Lira Faizsiz Kredi 

İlk defa ING Bank müşterisi olacak kişilerin ihtiyaç kredisi kampanyasından 5 bin liraya kadar yüzde 0 faizle yararlanması sağlanacak. ING’ye Hoş Geldin Kampanyası kapsamında 3 – 6 ay vadede yüzde 0 faiz oranlarıyla 5.000 TL nakit desteğinden anında yararlanabilirsiniz. 

Haber

10.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçları için vatandaşların ayrıca 3 – 12 ay vadeyle yüzde 0,99 faiz oranları ile kredi kullanması da sağlanacaktır. Faizsiz veya düşük faizli sigortalı ihtiyaç kredisi kapsamından yararlanan ilk 5000 kişinin yararlanması sağlanacak. Bu kampanya dışında müşterilerin aylık düşük faizlerle kredi kullanmasına da olanak sağlanmıştı. 

ING Bank İhtiyaç Kredisi 

ING Bank ihtiyaç kredilerinde uygulanan düşük faiz seçenekleri vatandaşların nakit sorunlarına çare olmaya devam ediyor. İlgili kampanya haricinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için 3 – 36 ay vade seçenekleriyle yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranlarıyla yeni müşteriler için cazip seçenekler sunulmaktadır. Öte yandan Turuncu Ekstra programı kapsamında yer alan müşterilerin ise nakit iade seçenekleri sayesinde uygun finansman desteğinden yararlanması sağlanacak. 

Bankaların yeni müşterilerine özel dijital kanallar üzerinden yapılacak başvurular sonrasında kullandırdığı ihtiyaç kredilerinde faiz oranlarının düşmesi ise birçok kişiye çare oldu. ING Bank’ın avantajlı faiz oranlarından ve bankacılık işlemlerinde sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak nakit ihtiyaçlarınız için finansman desteği alabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@