Nakit İhtiyacı Olan Öğrenciler İçin 1000 TL Limitli Ücretsiz Kredi Kartı

Ziraat Bankası öğrenci kredi kartı, tüm üniversite öğrencileri tarafından kullanılabilmekte. Kredi notu yüksek olan öğrenciler daha yüksek kredi kartı limiti alabilirken en az 1.000 TL tutarında kart limiti ile harcamalarını kredi kartlarıyla gerçekleştirebilme şansına erişiyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Öğrencilik dönemi, her insanın hayatında önemli bir yere sahip. Bu dönemi en etkin bir şekilde geçirmek isteyen gençler, farklı etkinliklerle öğrencilik dönemlerini daha anlamlı kılmaya özen gösteriyor. Konserler, geziler, kıyafet alışverişleri ve okul harcamaları derken masraflar da hâliyle artıyor.

Ziraat Bankası, bu özel dönemi daha iyi geçirmek isteyen öğrencilere maddi destek sunmaya devam ediyor. Öğrenci kredi kartına birçok özellik tanımlayan Ziraat Bankası, bu haliyle öğrencilerin gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

Ziraat Bankası öğrenci kredi kartı, tüm üniversite öğrencileri tarafından kullanılabilmekte. Kredi notu yüksek olan öğrenciler daha yüksek kredi kartı limiti alabilirken en az 1.000 TL tutarında kart limiti ile harcamalarını kredi kartlarıyla gerçekleştirebilme şansına erişiyor.

Öğrencilere Özel Avantajlar Şimdi Bankkart Genç’te

Bankkart Genç, Ziraat Bankası’nın en çok tercih edilen bankacılık ürünlerinden biri. KYK’ dan burs ya da öğrenim kredisi alan gençler, dilerlerse harçlık avans sistemini de kullanabilmekte. Hesaplarında para olmasa da harçlık avans ile alışveriş yapmaya devam edebilen öğrenciler, aynı zamanda tek kart ile kredi kartı özelliğini de kullanabilmekte. Bankkart Genç, öğrencilere hesap kartı ile kredi kartını tek bir çatı altında sunmakta.

Ziraat Bankası öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak üzere size en yakın Ziraat Bankası şubesine başvurabilirsiniz. Kampüs içerisinde kurulan resmi Ziraat Bankası stantlarından da bu konuda destek alabilirsiniz. Birçok üniversitede kampüs içerisinde Ziraat Bankası şubesi de bulunuyor. Bu şubelere başvurarak öğrenci kredi kartınızı hemen alabilir, avantajlarla dolu kartınızı kullanmaya bir an önce başlayabilirsiniz.

Öğrenci kredi kartlarında bankaya gelir belgesi sunulmasına gerek yok. Part-time veya tam zamanlı bir işte çalışıyorsanız gelirinize göre daha yüksek tutarda kredi kartı limitine sahip olmanız muhtemel; fakat çalışmasanız da gelir belgesi sunmadan kredi kartı alabiliyorsunuz.

Bankkart Genç, taksitli alışveriş yapıp bu alışverişlerden puan kazanabileceğiniz, belirli dönemlerde hayata geçirilen kampanyalardan faydalanarak ek puan ya da indirim kazanabileceğiniz bir öğrenci kredi kartı. Ayrıca kart kullanımı ile alakalı aidat ya da işletim ücreti ödemenize de gerek yok.

Nakit ihtiyacınız olduğunda Bankkart Genç’in nakit avans özelliğini kullanabilir ve ihtiyaçlarınızı bu şekilde rahatça karşılayabilirsiniz. Ayrıca 350 TL’ye kadar olan işlemleriniz için kartınızın temassız ödeme özelliğini kullanabilir, böylece şifre girişi ile uğraşmadan fiziki kart ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN