N Kolay FX ile Hafta İçi 24 Saat Döviz Alım Satım İmknı! Döviz İşlemlerinde Mesai Saati Engeline Son

Döviz alış satışı yapanların en çok yakındığı konuların başında bankaların mesai saatleri içerisinde işlem yapma zorunluluğu gelmekteydi. Bazı programlar sayesinde 24 saat işlem yapabileceksiniz.

Finans 29.09.2021 - 21:05 29.09.2021 - 21:05 Serhat Karaman

Döviz alış satışı yapanların en çok yakındığı konuların başında bankaların mesai saatleri içerisinde işlem yapma zorunluluğu gelmekteydi. Ne var ki artık hafta içi 24 saat boyunca işlem yapabileceğimiz uygulamalar var. Bunlardan biri olan N Kolay FX ile tanışmaya hazır mısınız? 

N Kolay FX, bir Aktif Bank uygulamasıdır. Son dönemlerde gerek kredi ve mevduat konusunda, gerekse yatırım araçlarında dijitalleşmeyi önemseyen Aktif Bank, son olarak N Kolay FX uygulaması ile karşımızda. Bu uygulama sayesinde artık döviz ve kıymetli maden işlemlerinizi hafta içi 24 saat gerçekleştirebilecek, bankaların mesai saati bittiği için standart kurlarla işlem yapma hakkınızdan ödün vermeyeceksiniz.

N Kolay FX Nasıl Kullanılır?

N Kolay FX için telefonunuzun uygulama sağlayıcısına (Google Play Store ya da AppStore) girin ve arama kısmına ‘’N Kolay’’ yazın. İlk sırada çıkan uygulamayı telefonunuza indirin. Eğer Aktif Bank hesabınız bulunmuyorsa ‘’Müşteri Ol’’ seçeneğini kullanarak anında Aktif Bank hesabınızı açtırabilir ve telefonunuza gönderilecek internet bankacılığı şifrenizle işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Aktif Bank internet bankacılığı üzerinden de N Kolay FX uygulamasına erişebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde hafta içi dilediğiniz saatte Dolar, Euro, Sterlin ve diğer para birimleri arasında alım ve satım yapabilir, altın ve gümüş gibi kıymetli madenlerin alış satış işlemlerini de yine aynı saatler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. 

Uygulama içerisinde alış ve satış yapabilmek için belirlenen para birimleri ile aktif hesap açmanız gerekir. Hesap açılışlarınızı da Aktif Bank internet bankacılığı ya da N Kolay uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; dolar alacaksanız mutlaka dolar hesabı da açmanız gerekir. 

7/24 Döviz ve Kıymetli Maden İşlemleri Bir Tık Uzağınızda

Birçok banka, internet ve mobil şube üzerinden alım satıma imkân verse de mesai saati sonrasında kur makasının açılması yatırımcıların moralini bozmakta. Özellikle geceleri ani yatırım fırsatlarını kaçıranlar, bu durumdan fazlaca şikâyetçi. Ne var ki artık N Kolay FX var. Gece yarısı da dâhil olmak üzere hafta içi her saat döviz ve kıymetli maden işlemi yapabileceğiniz bu platformda birçok avantajı aynı anda yaşayacaksınız. 

Dolar, Euro, altın, Sterlin gibi birçok döviz ve kıymetli maden çifti ile alım ve satım yapabileceğiniz N Kolay FX, günlük 1.000.000 TL’ye kadar artan işlem limitleriyle benzer uygulamalara göre daha çok tercih ediliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@