Motosiklet Kredisi Arayanlar, Bu Fırsatı Kaçırmayın! QNB Finansbank'tan Günde 11 TL'ye 10.000 TL Motosiklet Kredisi

Farklı kredi ürünleriyle her türlü ihtiyaca karşılık veren QNB Finansbank, şimdi de motosiklet kredisi ile müşterilerinin karşısında.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Motosiklet kredisi arayanlar, QNB Finansbank’ın günde 11 TL ödemeli muazzam kredi paketine göz atabilirler. Bu kredi ile alakalı ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Günde 11 TL Ödeme Yaparak Motosiklet Sahibi Olun

Motosiklet tutkunlarını fazlasıyla heyecanlandıran QNB Finansbank motosiklet kredisi, çeşitli ödeme seçenekleriyle kullanıcıların karşısında. 10.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar dilediğiniz tutarda motosiklet kredisi çekerek hayalinizdeki motosiklete kavuşmak, QNB Finansbank ile çok daha mümkün. İster 0 km ister 2.el motosiklet alımında QNB Finansbank’ın özel kredi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

48 ay vade ile kullanacağınız 10.000 TL motosiklet kredisi için aylık ödeme tutarınız 335,91 TL olacak. Sadece bu ödeme ile 0 km veya 2.el bir motosiklet alabilirsiniz. Eğer daha pahalı bir motosiklet alacaksanız kredi tutarını alacağınız motosiklete göre artırabilirsiniz. 20.000 TL motosiklet kredisi kullanıp vade seçeneği olarak yine 48 ayı tercih ettiğinizde ise aylık ödemeniz 671,83 TL olur.

20.000 TL motosiklet kredisini daha kısa sürede kullanmak için 48 ay yerine 36 ayı tercih edebilirsiniz. Bu durumda aylık motosiklet kredisi taksit tutarınız 803,43 TL’ye gelecek. 1.000 TL’nin üzerinde ödeme yaparak kredimi daha erken sürede bitirmek istiyorum diyenler 24 ay vadeli 20.000 TL motosiklet kredisine 1.075,23 TL ödeyerek kredilerini çekebilirler.

QNB Finansbank'tan  Motosiklet Kredisi

QNB Finansbank Motosiklet Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank motosiklet kredisi başvurusu için alınacak motosikletin tescil belgesine ihtiyacınız olacak. 0 kilometre motosikletler için satıcı bayiden proforma almanız gerekirken 2.el motosikletlerde ruhsat görüntüsü ile başvuru yapabilirsiniz. Kredinizi tıpkı taşıt kredileri gibi 48 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Başvuru işlemleri doğrudan QNB Finansbank şubelerinden yapılmakta. Alacağınız motosikletin yukarıda sözünü ettiğimiz tescil belgesi ve gelir belgenizle beraber yakınınızdaki bir QNB Finansbank şubesine giderek bilgi alabilir, şartlar hakkında bilgi aldıktan sonra kredi başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

Motosiklet kredileri sadece TL cinsinden kredileri kapsamakla beraber döviz cinsinden kullanımı maalesef mümkün değil. Ayrıca satın alınacak motosikletin 2.el olması durumunda mutlaka ruhsatının bulunması gerekir. Ruhsatı olmayan motosikletlerin alımı için QNB Finansbank’ın standart ihtiyaç kredisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN