Mobilden veya İnternetten Başvurunuzu Hemen Yapın 10 Bin Lira Destekten Yararlananın! Üstelik 7/24 Başvuru ve Kullanım Avantajıyla!

Acil nakit arayanlar için Halkbank’ın Hızlı Kredi kampanyası çare olmaya devam ediyor. Anında 10 bin lira cebinizde. İşte ayrıntılar…

Kredi 26.02.2022 - 10:34 26.02.2022 - 10:34 Serhat Karaman

Nakit ihtiyacı olanlara anında en hızlı ihtiyaç kredisi desteğini veren Halkbank, uygun geri ödeme avantajlarıyla ve düşük faiz seçenekleri ile vatandaşın nakit sıkıntısını çözüyor. Kolay başvuru yöntemlerinin de yer aldığı kredi kapsamında başvuruların ve kullanımların 7 gün 24 saat gerçekleştirilmesi de sağlanabiliyor. 

Kamu bankası güvencesiyle 10 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınızı karşılamak için Hızlı Kredi kampanyasından yararlanarak birçok ihtiyacınız için nakit desteğinden yararlanabilirsiniz. Uygun geri ödeme seçeneklerinden de yararlanarak sayısız ihtiyacın karşılaması sağlanmaktadır. 

Halkbank’tan Anında 10 Bin Lira Ödenecek 

Halkbank’ın bireysel tüm ihtiyaçları için nakit desteği devam ediyor. Vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına özel 36 ay vade seçenekleri ile 10 bin lira destek ödenmesi hedefleniyor. 10 bin liraya kadar dilediğiniz miktarda kredi talebinde bulunarak birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik yüzde 1,71’den başlayan faiz oranları ile kredi 36 ay vade ile kullanılabilmektedir. 

Halkbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama 

Haber

Halkbank Hızlı Kredi ile nakit sıkıntılarını gidermek isteyenlere anında destek ödemeleri gerçekleştiriliyor. 10.000 TL kredi için 36 ay vade ve yüzde 1,71 faiz oranı ile yapılan hesaplamalarda 395,61 TL taksit tutarı ile geri ödeme yapılabilmektedir. 1.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar olan her türlü nakit talebi için Halkbank ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir. Kredi kapsamında 52,50 TL tahsis ücreti de talep edilmektedir. Düşük masraflar ve en uygun oranlar ile birçok ihtiyacınıza avantajlı finansman seçeneği kullanabilirsiniz.  

Halkbank 10.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank’ın anında kredi desteğinden yararlanmak için bireysek internet şubesi, mobil ve Halkbank Dialog kullanılabilir. Onaylanan kredi başvurusu sonrasında yine dijital kanallar üzerinden şubeye gitmeden kredi kullanılması mümkündür. Üstelik kredi başvurularının ve kullanımının 7 gün 24 saat gerçekleştirilmesi de mümkündür. 10 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarının tamamı için tüm vatandaşların en hızlı kredi veren banka ile finansman çözümleri bulması mümkündür.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@