Mobilden QNB Finansbank Hesabı Açanlara 300 TL Hediye

QNB Finansbank, ilk defa QNB Finansbank hesabı açacak olanlara görülmemiş bir fırsat sunuyor. Hesabını şubeye gitmeden yalnızca görüntülü görüşme yaparak açanlara kredi kartı harcama sözüne istinaden 300 TL'ye varan hediye para sunuluyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

QNB Finansbank 300 TL hediye para kazanmak için ilk yapmanız gereken QNB Finansbank mobili cep telefonunuza indirmek. Tüm online uygulama indirme platformlarından QNB Finansbank mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Daha sonra ‘’Müşterimiz Ol’’ butonuna tıklayın ve T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası gibi bilgilerinizi sisteme girin.

Cep telefonunuzun NFC özelliğini kullanarak kimliğinizi tarayın ve QNB temsilcisi ile görüntülü görüşmenizi gerçekleştirin. Bu şekilde şubeye gitmeden QNB Finansbank hesabınızı oluşturmuş olacaksınız.

Kart Başvurunuzu Mobil Uygulamadan Yapın, Harcama Sözünüze Hediye Para Kazanın

Mobil bankacılık uygulamasına giriş yaptıktan sonra CardFinans başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Hesap açma işleminin 31 Ekim 2021 tarihine kadar tamamlanması gerekmekte. Hesabınızı oluşturduktan sonra kampanyadan 3 ay içerisinde yararlanabilirsiniz. Harcama sözü, her 100 TL’lik harcamaya göre 1 TL şeklinde işlemekte. Örneğin; 500 TL’lik harcama yapmanız halinde 5 TL’lik harcama sözünü yerine getirmiş olursunuz.

Kredi kartınızla yapacağınız ilk alışveriş sonrasında kampanya şartlarını sağlıyorsanız kampanyaya katılımla ilgili bir SMS alacaksınız. Daha sonra yapacağınız her harcamada hediye para kazanma şansınızı artırabilirsiniz. 1 yıl içerisinde 30.000 TL harcama yaparak 300 TL hediye para kazanabilirsiniz.

Kredi Kartı Limitine Dikkat

Kampanyadan yararlanabilmek için alacağınız kredi kartının en az 1.875 TL limitli olmasına dikkat edin. Daha düşük limitli kredi kartlarınızla kampanyaya katılamayacağınız için kart başvurusu esnasında limit talebinizi daha yüksek tutarlarda belirlemeye özen gösteriniz. Kartınıza bağlı ek kart alırsanız ek kart ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahil edilir; fakat başvuru sonrasında alacağınız diğer kredi kartları ile harcama sözünüzü yerine getiremezsiniz.

Kampanya devam ederken harcama sözünüzün yerine getirilmesine ne kadar kaldığını öğrenmek isterseniz KALAN yazdıktan sonra 2273’e SMS gönderebilirsiniz. Bu SMS sonrasında kalan harcama sözü tutarı telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Harcama sözü kampanyasını iptal etmek istediğinizde yine 2273’e bu defa IPTAL şeklinde bir mesaj göndermeniz gerekir. Bunun yanı sıra 0850 222 0 900 numaralı QNB Finansbank müşteri hizmetleri üzerinden de kampanya iptalinizi sağlayabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN