Akaryakıt fiyatlarında zam yağmuru tüm hızı ile devam ederken ne yazık ki araç sahipleri yeniden fiyatlarda yaşanan artış nedeniyle mağdur olmaya başladı. Benzin ve motorin fiyatları için peş peşe gelen zamlar sonrasında fiyatlar bir kere daha 30 TL bandına doğru ilerlemeye devam ederken motorine yeni zam için duyuru geldi. 

Akaryakıt sektörü temsilcileri tarafından yapılan son dakika açıklaması ile motorine bu gece yarısı 00:00'dan sonra geçerli olmak üzere zam geleceği ilan edildi. Araç sahiplerine yapılan uyarı ile zam geleceği ilan edilirken 45 litrelik deposunu bu gece yarısından sonra dolduran sürücüler 62,55 liralık fazla ödeme yapacaklar. 

İslam Memiş altın ve dolar için dikkat çeken uyarıda bulundu! Yaz ayında getirisi çok olacak İslam Memiş altın ve dolar için dikkat çeken uyarıda bulundu! Yaz ayında getirisi çok olacak

MOTORİNE SON DAKİKA ZAM HABERİ! MAZOT MOTORİN ZAMMI KAÇ TL OLACAK?

Brent petrol fiyatının uzun bir aradan sonra yeniden 100 dolar bandına doğru hızla ilerlemesi ve dolar kurunun da yükselişine devam etmesi en çok araç sahiplerini olumsuz etkiledi. Benzin ve motorine adeta zam yağmuru yaşanırken peş peşe gelen zamlar ile motorinde yeniden 30 TL koşusu başladı. Akaryakıt sektörü temsilcileri tarafından yaplıan son dakika açıklaması ile motorin fiyatlarına bu gece yarısı 00:00 sonrasında yansıtılmak üzere 1,39 liralık zam yapılacağı ilan edildi. 

motorin zammı

GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI LİSTESİ! BENZİN, LPG OTOGAZ, MOTORİN LİTRE SATIŞ FİYATI NE KADAR KAÇ TL?

Benzin ve motorinde zam furyası devam ederken Petrol Ofisi tarafından bugün açıklanan yeni fiyat listesinde satış rakamları ilan edildi. Motorine gelecek son zam öncesi güncel fiyat listesinde kurşunsuz benzinin satış fiyatı İstanbul'da 20,61 TL, Ankara'da 20,74 lira ve İzmir'de ise 20,73 TL olarak uygulanıyor.

po fyiat listesi 10 ekim

Motorinin litre fiyatı İstanbul'da 27,16 liradan satılırken Ankara'da motorin litre fiyatı 27,26 TL ve İzmir'de ise 27,29 TL olarak uygulanıyor. Petrol Ofisi LPG otogaz satış fiyatı İstanbul'da 9,98 TL olarak uygulanırken Ankara'da 10,25 TL ve İzmir'de ise 9,98 TL olarak uygulanıyor. Bu gece yarısından itibaren uygulanacak olan 1,39 liralık motorine zam sonrasında ne yazık ki bu fiyatlarda da artış yaşanacak. İstanbul'da zamlı motorinin litre fiyatı 28,49 liraya yükselmiş olacak.