Merkez Bankası Faizleri Düşürdü Vakıfbank Harekete Geçti! Herkesi Ev Sahibi Yapacak Kampanya!

Merkez Bankası'nın faizleri düşürmesinin ardından Vakıfbank, herkesi ev sahibi yapacak düşük faizli konut kredisi faizlerini açıkladı. İşte en uygun konur kredisi…

Finans 21.11.2021 - 11:11 21.11.2021 - 11:11 Serhat Karaman

Kamu bankalarından peş peşe yapılan kredi faiz indirimlerine vatandaşların ilgisi her geçen gün artıyor. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından faiz oranlarının 100 baz puan geri çekilmesinin ardından başlayan kredi faiz indirimi furyasında Vakıfbank başı çekmeye hazırlanıyor. Anlaşmalı konut kredileri başta olmak üzere birçok konut kredisi türünde Vakıfbank düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları sunmaya hazırlanıyor. SarıPanjur Ev Kredisi kampanyası kapsamında %1,29’dan başlayan cazip faiz oranlarından ev sahibi olmak isteyen tüm vatandaşlar yararlanabilecekler. Ayrıca artan, azalan ve ara ödemeli taksit ödeme seçeneklerinin de sunulacağı kredi kapsamında artan ev fiyatları karşısında umutları azalan vatandaşların yeniden ev sahibi olmalarının önü açılacak.

Güncel Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranı  

Merkez Bankası faiz açıklaması sonrasında kamu bankalarından vatandaşların yüzünü güldürecek kampanya açıklamaları da gelmeye başladı. Faiz oranlarında bir hayli indirim yapan kamu bankaları arasında Vakıfbank ayrıca uygun ödeme koşulları ile adını duyurmayı başardı. Hali hazırda SarıPanjur Ev Kredisi kampanyası ile düşük faiz oranlı konut kredisi desteği sağlayan Vakıfbank, faiz indirimi sonrasında oranlarını %1,29’a kadar düşürdü.

Talep edilecek kredi miktarına, vade sayısına ve satın alınacak evin değerine göre belirlenecek özel faiz oranları, aynı zamanda Vakıfbank ile anlaşmalı devam eden projelerden yapılacak satın alımlar için çok daha özel faiz oranları ve ödeme koşulları ile işlem yapılabilecek.

Vakıfbank, Ziraat ve Halkbank’ın Faiz İndirimleri Başladı

Vakıfbank başta olmak üzere Türkiye’nin iki önemli kamu bankasından da benzer kredi faiz indirimi kampanyaları gelmeye devam ediyor. Bireysel ve ticari kredilerde faiz indirimlerini duyuran ve kredi faiz oranlarının değişmesini sağlayan bankalar, ilerleyen dönemlerde özel bankaların da kredi faizlerinde indirim yolunu tercih edeceği görüşünün yaygınlaşmasını sağladı.

%1,29’dan başlayan faiz oranları ile herkesi kolayca ev sahibi yapmaya hazırlanan bankaların en uygun konut kredisi finansman paketlerinden yararlanmak için TCMB’nin bir sonrası faiz kararına kadar vatandaşların acele etmesi gerekmektedir. Vakıfbank dışında gün içinde birçok bankadan da benzer kredi faiz indirimi ve yeni kampanya haberleri de gelmeye devam edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@