Masrafsız ve Komisyonsuz Anında Nakit Desteği Şekerbank'ta! ATM'lerden Kolayca Nakit Avansınızı Alın!

Şekerbank tamamen masrafsız ve komisyon derdi olmadan taksitli nakit avans vermeye devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar ATM’ler önünde adeta kuyruk oldu!

Kredi 21.02.2022 - 21:46 21.02.2022 - 21:46 Serhat Karaman

Türkiye’de görülen yüksek enflasyon ve döviz kuru gibi birçok nedene bağlı olarak paranın alım gücünün düşmesi vatandaşların nakit ihtiyacını da artırdı. Bankalar ise acil nakit ihtiyaçları için müşterilerine anında nakit desteği vermeye devam ediyor. 

Şekerbank kredi kartı ile kullanılabilir limit dahilinde ATM üzerinden veya dijital kanallar aracılığıyla kolayca tüm vatandaşların nakit ihtiyacı için 30.000 TL’ye kadar nakit çekmesi sağlanacak. ATM’lerden yapılacak işlemlerde ise günlük para çekme limitleri geçerli olacaktır. Üstelik Şekerbank tarafından komisyon veya masraf talep edilmeyecek. 

Şekerbank Taksitli Nakit Avans 

Acil nakit ihtiyaçları için ücretsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı sağlaya Şekerbank, 12 aya varan vadelerle 250 TL’den 30.000 TL’ye kadar anında nakit kullandırmaktadır. Şekerbank kredi kartının kullanılabilir limiti kadarının çekilebileceği uygulama kapsamında zorlu kredi süreciyle uğraşmak zorunda kalmadan kısa yoldan nakit ihtiyacınızı çözebilirsiniz. 

Haber

İnternet veya mobil şube üzerinden ya da dorudan ATM’lere giderek Şekerbank’ın masrafsız ve komisyonsuz nakit avans seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Uygun taksitlendirme seçeneği ile uygun faiz oranlarıyla sunulan nakit avans, vatandaşların ihtiyacı kadar olan nakit desteğinden günün her saatinde yararlanmasını sağlamaktadır. Bu sayede acil nakit ihtiyaçlarınızı anında çözebilirsiniz.

Şekerbank Nakit Avans Hesaplama

Taksitli Nakit Avans hesaplaması yapılırken Şekerbank müşterilerinin sahip olduğu kredi kartının kullanılabilir limiti dikkate alınmaktadır. 250 TL – 30.000 TL arasında, 2 – 12 ay vade seçenekleriyle ve yüzde 1.80 aylık net faiz oranıyla hesaplama işlemleri yapılmaktadır. Tercih edilecek nakit avans miktarı ve vade seçeneğine göre en uygun geri ödeme planları hazırlanmaktadır. 

Taksili Nakit Avans kapsamında ATM üzerinden tek seferde yapılacak günlük çekim işlemi 4.000 TL ile sınırlandırılmıştır. İster mobil veya internet kanalları üzerinden isterseniz de doğrudan ATM’lere giderek banka şubesinde vakit kaybetmeden anında nakit ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz. Uygun geri ödeme planlaması sayesinde taksit taksit ödemelerinizi yapabilir ve herhangi masraf veya komisyon ödemeden nakit desteğinden yararlanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@