Masrafsız, Kefilsiz, Şartsız İhtiyaç Kredinizi Hemen Alın ! 40.000 TL Kredide Günde 53 TL Taksit Fırsatı

Enpara' dan Dijital Kredi İndirimi. 40.000 TL İhtiyaç Kredisinde Günlük 53 TL Taksit İmknı

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Son yıllarda dijital kredi denince herkesin aklına ilk olarak Enpara geliyor. Şubeye gitmeden kredi çekme özelliğini ülkemize kazandıran bankalardan biri olan Enpara, nakit ihtiyaçlarınızda en uygun oranlarla destek sunmaya devam ediyor. Faiz indirimleri sonrasında tüketici kredilerinde tercih edilebilen tüm vadeler için oranları eşitleyen Enpara, kısa süre zarfında kredi hacmini önemli ölçüde artırdı.

Kredi ihtiyacınız olduğunda şubeye gitmek istemiyorsanız Enpara tarafından sunulan hizmetlerden anında yararlanabilirsiniz. Üstelik bankaya kredi için kefil, evrak ya da teminat sunmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken Enpara uygulamasını indirerek üyeliğinizi başlatmak. Daha önce Enpara hesabı açtıysanız işiniz çok daha kolay.

40.000 TL İhtiyaç Kredisinde Günlük 53 TL Taksit İmkânı

Kredi başvurusu yapmak için sadece çekeceğiniz tutarı ve ödeme yapacağınız vadeyi belirlemeniz yeterli. Geri kalan tüm işlemler çok hızlı bir şekilde Enpara tarafından gerçekleştirilecek. Size sunulan ödeme planını onaylamanızın ardından kredinizin hesabınıza aktarılması sadece 1 dakikayı bulacak. Kredi çekerken dosya masrafı ödemediğiniz gibi kredi tutarını başka bir bankaya aktarmak istediğinizde de masraf ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

enpara-ihtiyac-kredisi

Enpara ihtiyaç kredisi hizmetinden 40.000 TL olarak faydalanmak isterseniz günlük 53 TL ödeme yapmanız yeterli oluyor. 40.000 TL tüketici kredisi için aylık ödenecek taksit tutarı ise 1.594,63 TL’yi buluyor. Kredinizi 3 yıl vadeli olarak çektiğiniz için bankaya toplamda 57.406,68 TL ödemiş oluyorsunuz.

İhtiyaçlarınızı karşılamak adına daha düşük tutarda kredi çekmeniz yeterli ise başvurunuzun onaylanması çok daha kolay olacaktır. 30.000 TL ihtiyaç kredisi talebinizde ödeme planınızda aylık gideriniz 1.195,97 TL olacak. Dosya masrafı ödemenize yine gerek olmayacak ve Enpara’ ya toplamda 43.054,92 TL ödeme yapmış olacaksınız.

Bilindiği gibi kısa vadeli ve düşük tutarlı kredilerde toplam geri ödeme tutarı bir hayli düşmekte. Diyelim ki düşük tutarda bir kredi ihtiyacınız var ve ödemelerinizi hemen bitirmek istiyorsunuz. Bu durumda taksit tutarları ve toplam iade tutarı ciddi oranda düşecektir. Örneğin; 10.000 TL kredi çekip 6 ay taksit seçeneğinden yararlanırsanız bankaya toplamda 747,74 TL faiz ödemiş olacaksınız. Enpara, tüm kredi vadelerinde aylık faiz oranını %1,75 olarak uygulamaktadır.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN