Masraf Sıfır Kredi 10 Bin Lira! Enpara’nın 1.72 Faizli Masrafsız Kredisi Hazır!

Masraf olmadan kredi kullanımı sağlayan sistem ile kredi kullanım imkanları artıyor.

Kredi 12.10.2021 - 18:47 12.10.2021 - 18:47 Göksel Sarı

Salgın başından bu yana zorlaşan ekonomik şartlar ile ihtiyaç kredisine başvuru sayılarında artış yaşandı. Kredi kullanmak isteyen ancak şubeye gitmek istemeyen veya mesai saatleri içerisinde çalıştığı için gidemeyenler internet üzerinde kredilerine kavuşuyor. Yapılan başvuruların anında değerlendirilmesi de avantajlar arasında.

Acil İhtiyaçlara Uygun

Dijital olarak kredi kullanma avantajlarından yararlanmak isteyen tüketiciler Enpara.com’u tercih ediyor.Dosya masrafı olmadan ve kefilsiz bir şekilde kredi kullanım imkanı sunan platform ile kredi kullanmak isteyen ama aciliyeti üst düzeyde olan vatandaşlar için tercih edilme sebebi oldu. Dijital kredi kullanımının yaygınlaşması ile vatandaşlarında kredi seçenekleri çoğalmış durumda. Dijital kredi kullanım oranı ise son verilere göre yarı yarıya arttı

İnternetten Kredi

Teknolojinin gün be gün gelişmesi ile bankalarda kredi sırası bekleme derdi ortadan kalktı. Enpara’nın dijital kredisi ile kredi kullanma süresi 5 dakikaya indi. Enpara.com dijital kredi başvuru yapmak için Enpara müşterisi olunması gerekmekte. Enpara  müşteri olmak için ise internet üzerinden başvuru yaptıktan sonra, dilediğiniz yere gelen enpara müşteri temsilcileri ile gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Ardından Enpara.com mobil uygulaması veya Enpara resmi internet sitesi üzerinde 10 bin tl kredi için gerekli işlemleri 5 dakika içerisine halledebiirsiniz.

Uygun Faiz Oranı

Son dönemlerde banka şubesi olmadan hizmet veren bankalar arasında yer alan enpara böylece kredi kullanım masraflarını da kısma imkanı buldu. Dosya masrafı olmadan 10 bin TL krediyi yüzde 1.71 faiz oranı ile vatandaşlara veren platform şimdiden kredi tercihlerinde ilk sıralara çıktı. Yapılan başvuruların anında değerlendirildiği Enpara’da onaylanan krediler hemen hesaba aktarılıyor. Kredilerini kullanan kişilerin aylık geri ödeme tutarı 396 lira olarak belirlenmiş durumda. Vade sayısının kişiye özel belirlendiği kredi ile toplamda 14 bin 241 lira civarında geri ödemeler gerçekleştiriliyor. Bu krediiler ile bankaya gitmeden anında ihtiyaçlarını karşılayan tüketiciler, uygulanan bu sistemden gayet memnun.