Market Fiyatları Arttı Diye Üzülenlere İş Bankası'ndan Büyük Sürpriz!

Marketlerde satışa sunulan başta gıda ürünleri olmak üzere birçok ürünün fiyatında ciddi yükselişler söz konusu. Bu durum, bireylerin alım gücünü giderek düşürmekte. İş Bankası, müşterilerinin bu anlamdaki mağduriyetini gidermek adına özel bir kampanya düzenledi.

Ekonomi 17.02.2022 - 22:34 17.02.2022 - 22:34 Serhat Karaman

Marketlerde satışa sunulan başta gıda ürünleri olmak üzere birçok ürünün fiyatında ciddi yükselişler söz konusu. Bu durum, bireylerin alım gücünü giderek düşürmekte. İş Bankası, müşterilerinin bu anlamdaki mağduriyetini gidermek adına özel bir kampanya düzenledi. Market alışverişlerine özel bu kampanya ile birlikte her bir İş Bankası müşterisi, 75 TL’ye kadar MaxiPuan kazanabilecek.

Market alışverişlerinde geçerli kampanyadan yararlanmak için Maximum mobil uygulamasından kayıt yaptırmanız gerekiyor. Söz konusu kampanya Şubat ayı boyunca Maximum anlaşmalı marketlerde geçerli olacak. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra ilk şart, 200 TL ve üzeri bir market harcaması yapmak. Daha sonra yapacağınız her 200 TL ve üzeri alışverişte 15 TL MaxiPuan kazanabileceksiniz. İlk harcama sonrasında 5 adet 200 TL ve üzeri market alışverişi yapmanız halinde 75 TL MaxiPuan kazanmış olacaksınız.

Katılım İçin Maximum Mobil Uygulaması Yeterli Olacak

Kampanyadan yararlanmak için ilk olarak Maximum mobil uygulamasını indirin ve kampanyalar menüsüne tıklayın. Market alışverişi kampanyasının duyurusuna girdikten sonra ilgili içerikte yer alan ‘’KATIL’’ butonunu kullanabilirsiniz. Katılım ile alakalı SMS tarafınıza ulaştıktan sonra ilk harcamanızı gerçekleştirebilirsiniz. İlk harcama, sadece kampanya şartlarından biri olup ilk harcama sebebiyle herhangi bir puan kazanımı olmayacaktır. İkinci ve sonraki alışverişlerde ise her 200 TL ya da üzeri alışverişlerde 15 TL değerinde MaxiPuan kazanılacak. 

İş Bankası tarafından düzenlenen bu kampanyanın en önemli avantajlarından biri hesap kartlarını da kapsaması. Birçok banka sadece kredi kartlarına özel kampanya düzenlerken İş Bankası, Maximum özellikli bankamatik kartlarını da market alışverişi kampanyasına dahil etmiş durumda. Ticari kartlar ve kartlardaki mevcut MaxiPuanlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değil.

3 Mart tarihinde ilgili kazanımlar son kullanılacak karta yüklenecektir. Karta yüklenen puanların 30 Nisan 2022 tarihine kadar mutlaka kullanılması gerekmekte. İş Bankası kredi kartı ya da bankamatik kartı ile farklı bankaların POS cihazlarından yapılan ödemeler de kampanyaya dahil değil. Özellikle zincir marketlerin çoğu, Maximum anlaşmalı üye iş yeri olarak geçmekte. Kasalarda farklı bankaların POS cihazları olabileceği için ödeme esnasında İş Bankası Maximum POS cihazı ile çekim yapılması hususunda kasiyeri uyarmanızı öneririz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@