İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu belediye çalışanlarının tümüne 27 bin TL promosyon ödeneceğini duyurmuştu. Ekrem İmamoğlu'nun ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ta promosyon müjdesini verdi. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan o paylaşım birçok belediye personelinin yüzünü güldürecek.

 İBB ve iştirak şirketlerinde çalışanlarına 27 bin lira maaş promosyonu ödemesi yapacağını duyuran İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) çalışanlarının yüzünü güldürmüştü. Belediyede çalışan personellere 27 bin TL promosyon ödemesi yapılacağını duyuran İBB'nin ardından bir güzel haberde Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden geldi. 

ANKARA BÜYÜKEŞHİR BELEDİYESİ PROMOSYON 

Belediyede hizmet veren çalışanların yüzünü güldürecek haberi Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Başkanı Mansur Yavaş verdi. Tıpkı İBB gibi çalışanlarına 27 bin TL promosyon ödeneği sağlayacak olan ABB sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu. ABB yaptığı paylaşımda 'Mesai arkadaşlarımızın promosyon imkânlarından en iyi şekilde yararlanabilmesi için sendika temsilcilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda maaş promosyonu 27 bin TL olarak belirlenmiş olup bu tutar tek seferde hesaplara yatırılacaktır. Hayırlı olsun.' denildi.

Screenshot (2)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin de promosyon ücretlerini 27 bin TL yapması sonrası akıllara EGM geldi. EGM maaş promosyonu görüşmeleri sonrası yaptığı açıklamada 'Yapılan görüşmeler neticesinde protokol revize edilmiştir. Yeni promosyon protokolünün süresi 3 yıl olarak belirlenmiş ve tek seferde, peşin ve eşit olarak hiçbir kesinti yapılmaksızın her personele 27 bin TL ödenmesi karara bağlanmıştır. Yeni protokol 1 Kasım 2022 tarihinde yürürlüğe girecektir' denilmişti.

Resmi Gazete'de yayımlandı! Bakanlık farklı kadrolarda kadın erkek 500 kamu personel alım ilanı yayınladı! Resmi Gazete'de yayımlandı! Bakanlık farklı kadrolarda kadın erkek 500 kamu personel alım ilanı yayınladı!