Ülkemizin en çok satan otomobil modellerinden olan Fiat Doblo modellerinde büyük indirime gidildi. Fiat markası tarafından pazara sunulan ve pek çok alanda sınıfının en iyisi olan Fiat Doblo modellerinde yeni fiyatlar açıklandı.

12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek 12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek

Eylül ayının bitimine kısıtlı bir zaman kalmışken pek çok otomotiv firması yeni kampanyalarını yayımlamaya başladı. Türkiye'nin en çok satan otomobil modellerine sahip olan markalarından Fiat ise yeni markalarını peş peşe duyurmaya başladı.

Ticari ve binek modellerinde büyük ölçekli indirimler sunan Fiat markasının gözde otomobil modellerinden Fiat Doblo'larda yapılan son indirim ise dikkat çekti. Fiat markası tarafından Eylül ayının son günlerine özel olarak hazırlanmış olan kampanya kapsamında fiyatlar dibe çekildi ve çok sayıda vatandaş için sevindirici haber verilmiş oldu. Pek çok kişi tarafından sevilen ve takip edilen otomobil Doblo'ların yeni fiyatını gören vatandaşlar şaşkına döndü.

fiat-doblo3

Gerek ticari, gerekse binek otomobil olarak sıklıkla tercih edilen Fiat Doblo modellerinde hazırlanmış olan bu yeni kampanya ile vatandaşları sevindiren haber verildi. Uzun süredir devam eden ve pek çok otomobil modelinin fiyatlarına büyük zam gelmesine sebep olan fiyat politikası, enflasyon, döviz kurundaki artış ve küresel ekonomik darboğaz nedeniyle fiyatların yükselişi önlenemiyor.

Bu dönemlerde pek çok vatandaş ise araç sahibi olmak istese de büyük zorluk çekiyor. Vatandaşların cebini yakan otomobil fiyatları karşısında güçlük çeken vatandaşlar uygun fiyatlı otomobil modellerini sıkı bir şekilde araqştırıyor. Vatandaşlar tarafından gerek sosyal medya platformlarında gerek arama motorlarında gerekse otomotiv markalarının internet adreslerinde araştırmalar yapıyor.

fiat-doblo-1

Ancak son olarak gelen bilgiler kapsamında vatandaşlara umut olan kampanya duyuruldu. Peki; Eylül 2022 itibarıyla Fiat Doblo modelleri kaç TL?

FIAT DOBLO EYLÜL 2022 FİYAT LİSTESİ

Easy 1.6 M.Jet 120HP E6D Final - (Manuel, Dizel)

  • Eylül: 390 bin 900 TL

Safeline 1.6 M.Jet 120HP E6D Final - (Manuel, Dizel)

  • Eylül: 406 bin 900 TL

Premio Plus 1.6 M.Jet 120HP E6D Final - (Manuel, Dizel)

  • Eylül: 426 bin 900 TL

Trekking 1.6 M.Jet 120HP E6D Final - (Manuel, Dizel)

  • Eylül: 435 bin 900 TL