Dünyanın en lüks otomobilleri arasında yer alan ve vergisi bile cepleri yakacak olan Maserati çekilişi canlı yayın ile yapıldı. Magnum tarafından her sene yapılarak geleneksel hale getirilen kura çekilişi bu sene yine canlı yayın ile yapıldı. Tek bir dondurma yiyerek bedava süper lüks Maserati sahibi olma hayali kuran 14 milyon kişinin başvuru yaptığı çekilişte hak sahibi noter huzurunda belirlendi. 

Yaklaşık 14 milyon kod gönderildiği belirtilen çekilişte şanslı bir kişi bedava Maserati araç sahibi olmaya hak kazandı. Magnum tarafından yapılan açıklamada bu sene çekiliş öncesinde Maserati Ghibli Hybrid GT 2021 model araç verileceği ilan edilmişti. Söz konusu araç satış fiyatı ile büyük heyecan yaratmış, bedava araba sahibi olmak isteyen kişiler kod yollamaya başlamıştı. 

MAGNUM MASERATİ GHİBLİ HYBRİD GT 2021 MODEL ARACI KİM KAZANDI?

14 milyon kişinin arasından şanslı bir kişiyi belirlemek için yapılan kura çekiminde noter tarafından yapılan çekiliş ile Maserati Ghibli Hybrid GT 2021 model aracı kazanan şanslı kişinin ismi 9 milyon 264 bin 984 numaralı başvuru numarası ile Burak Fidan olarak duyuruldu. Çekilişte kurayı kazanan asil hak sahibi Burak Fidan olurken yedek isim ise 11 milyon 45 bin 571 numaralı başvurulu sahibi olarak ilan edildi. 

MAGNUM MASERATİ GHİBLİ HYBRİD GT 2021 FİYAT! TÜRKİYE SATIŞ FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

O ilde okuyan öğrencilere 500 TL eğitim desteği az önce duyuruldu! O ilde okuyan öğrencilere 500 TL eğitim desteği az önce duyuruldu!

Magnum tarafından bedava verileceği açıklanan aracın satış fiyatı da merak konusu olmuştu. Aracın Türkiye satış fiyatı 1 milyon 984 bin TL olarak ilan edildi.