Maaşını Faizsiz Bankaya Taşımak İsteyenlere Kuveyt Türk'ten 1.000 TL Promosyon Müjdesi

Kuveyt Türk’ten maaşını faizsiz bir bankaya taşımak isteyen emeklilere 1.000 TL promosyon müjdesi geldi.

Finans 04.10.2021 - 11:45 04.10.2021 - 11:45 Ezgi Karaman

Kuveyt Türk’ten maaşını faizsiz bir bankaya taşımak isteyen emeklilere 1.000 TL promosyon müjdesi geldi. Maaşını Kuveyt Türk’e taşıyan emekliler, maaş tutarlarına göre 1.000 TL’ye varan promosyon imkânından yararlanabiliyor. Detaylar için haberimizi okumaya devam edin.

Ülkemizin en büyük katılım bankası olma özelliğine sahip olan Kuveyt Türk, yine sektörünün öncüsü olmayı başardı. Emekli maaşını faizsiz bir bankadan almak isteyenler kısa süre içerisinde Kuveyt Türk'e büyük rağbet göstereceğe benziyor. Kuveyt Türk, emeklilere faizsiz bankacılık hizmeti sunmanın yanı sıra promosyon müjdesini de verdi. Buna göre emekli olup ilk maaşını Kuveyt Türk’ten almak isteyenlerle hâlihazırda başka bir bankadan ya da PTT şubesinden maaş alıp aylığını Kuveyt Türk’e taşımak isteyenlere 1.000 TL’ye varan nakit ödeme sürprizi var.

  • Emekli maaşı 0 TL ile 1.499 TL arasında olanlara 750,00 TL
  • Emekli maaşı 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olanlara 875,00 TL
  • Emekli maaşı 2.500 TL ya da üzerinde olan emeklilere ise 1.000 TL promosyon verilecektir. 

Emekli Maaşını Kuveyt Türk’e Taşıma

Emekli maaşını Kuveyt Türk’e taşımak isteyenlerin kullanabilecekleri yöntemler şu şekilde;

  • Dilediğiniz bir Kuveyt Türk şubesine giderek maaşınızı taşımak istediğinizi belirtmeniz halinde müşteri temsilcisi tarafından tüm işlemleriniz gerçekleştirilecek ve maaşınız Kuveyt Türk’e taşınacaktır.
  • E-devlet şifreniz varsa emekli aylığı banka bilgisi değiştirme uygulamasını kullanarak maaşınızı Kuveyt Türk’e taşıyabilirsiniz. E-devlet şifreniz yoksa Kuveyt Türk internet bankacılığı şifrenizle e-devlet sistemine giriş yapabilir, işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kuveyt Türk hesabınızı şubeden ya da mobil cihazınıza indireceğiniz Kuveyt Türk mobil şube ile kolayca açabilirsiniz.
  • Emekli olacaklar bağlı bulundukları SGK müdürlüğüne dilekçe vermek kaydıyla maaşlarını doğrudan Kuveyt Türk’e aktarabilirler.

Kuveyt Türk’ten Emeklilere Özel Hizmetler

Kuveyt Türk’ün emeklilere en güzel hizmeti, maaşını almaya gelemeyen bireylerin maaşını evine kadar teslim etmesi. Evet, yanlış duymadınız. Emekli maaşınızı Kuveyt Türk’ten alıyor ve sağlık sorunlarınız sebebiyle şubeye gidemiyorsanız talebinizle birlikte maaşınız evinize kadar getiriliyor ve bunun için bir ücret talep edilmiyor. 

Kuveyt Türk mobil ya da internet şubesini kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi ücretsiz şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Fatura ödemeden havaleye, EFT’den kredi kartı kartına kadar tüm hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.