Trükiye'nin en çok tercih edilen hazır giyim mağazalarından olan LC Waikiki kış aylarının gelmesi ile birlikte yine pek öçok kişinin tercih sebebi oldu.

LC Waikiki mağazalarında görece uygun fiyatlara ürün satışlarının yapılıyor olması alışveriş yapacak olan vatandaşları cezbederken devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankaları arasında yer alan ve yine Türkiye'nin en çok tercih edilen bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası'ndan LC Waikiki mağazalarına özel indirim geliştirildi.

ZİRAAT BANKASI BANKKARTLILARA LC WAİKİKİ MAĞAZALARINDA YÜZDE 30 İNDİRİM

Ziraat Bankası Bankkart resmi internet adresinde yapılan bilgilendirme paylaşımı ile birlikte LC Waikiki mağazalarında yüzde 30 indirim fırsatı sunulduğu bilgisi verildi.

Sermayesiz e-ticaret nasıl yapılır? İnternetten tişört tasarlayıp satarak para kazanmanın yolları neler? Sermayesiz e-ticaret nasıl yapılır? İnternetten tişört tasarlayıp satarak para kazanmanın yolları neler?

Gelen bilgiler kapsamında Ziraat Bankası Bankkart sahiplerinin 30 Kasım 2022 tarihine kadar LC Waikiki mağazalrında satışta olan kırmızı etiketli ürünlerden yapacakları alışverişlerde yüzde 30 oranında indirim fırsatı sunulduğu bilgisi verildi.

Screenshot_42

Gelen son bilgiler kapsamında vatandaşların bu kampanyadan faydalanmak için de herhangi bir başvuru yapmalarına gerek görülmüyor. Son olarak gelen bazı bilgilere ilişkin Ziraat Bankası Bankkart müşterileri için geçerli olan bu kampanyanın bazı şartları maddeler halinde belirtildi. Bu maddelere göre genel anlamda şartlar şu şekiilde;

  • İndirim kampanyasından faydalanmak isteyen Bankkart müşterilerinin LC Waikiki mağazalarından 30 Kasım 2022 tarihine kadar gerçekleştirecekleri kırmızı etiketli ürün alışverişlerinde yüzde 30'a varan oranlarda indirim uygulanacak.
  • Kampanya kapsamına giren ürünler yalnızca kırmızı etiketli ürünlerden oluşacak.
  • Kampanya başka Bankkart kampanyaları ya da kişiye özel kampanyalar ile birleştirilemeyecek ve tekil olarak kullanılmak zorundadır.
  • İndirim fırsatı yalnızca fiziksel LC Waikiki mağazalarında geçerli olup LC Waikiki internet mağazasında geçerli değildir.
  • Kampanyaya ilişkin detaylı bilgiler LC Waikiki mağazalarından alınabilecek olup Ziraat Bankası'nın bu kampanyaya ilişkin sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanyanın koşul, süre ve kapsam gibi detaylarının değiştirilme hakkı yalnızca Ziraat Bankası ve LC Waikiki markalarında bulunmaktadır.

Kampanyadan faydalanmak isteyen Bankkart'lı Ziraat Bankası müşterileri en yakın LC Waikiki mağazalarına giderek detaylı bilgi alabilir ve alışverişlerini gerçekleştirebilirler.