Kuveyt Türk'ten Gençlere Özel Harcama İadesi Kampanyası!

Türkiye'nin önde gelen katılım bankalarından Kuveyt Türk Katılım Bankası, 18 – 24 yaş arası tüm gençlere özel hoş geldin hediyesi kampanyası başlattığını duyurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Genç müşteri kazanmak isteyen banka tarafından tanıtılan kampanya kapsamında, görüntülü görüşme ile banka müşterisi olan ve hesap açan gençler için her ay 20 TL harcama iadesi ve ücretsiz ortak ATM fırsatından yararlanabilecekleri duyuruldu.

Genç Müşterilere Özel Her Ay 20 TL Harcama İadesi!

Kuveyt Türk tarafından başlatılan kampanya kapsamında görüntülü görüşme ile mobil üzerinden banka müşterisi olan 18 – 24 yaş arası tüm gençler her ay 20 TL harcama iadesi kampanyasından yararlanabilecekler. Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanyanın duyurulmasının ardından gündem olan kampanya kapsamında ayrıca ortak ATM’lerden ücretsiz olarak yararlanma fırsatının da sunulacağı duyuruldu.

Harcama iadesinden yararlanmak isteyenlerde aranan şartların başında ise Sağlam Nakit kart ile her ay ilk defa yapılacak 50 TL ve üzeri harcamalarda 20 TL tutarında harcama iadesi yer alıyor.

Ortak ATM’lerden Ücretsiz Yararlanılacak

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından duyurulan genç müşterilere özel kampanya kapsamında ayrıca müşterilerin ayda en fazla 5 defa olmak üzere 1.000 TL’ye kadar ortak ATM’ler üzerinden ücretsiz olarak para çekme işlemi gerçekleştirebilecekleri belirtildi. Kolayca 18 – 24 yaş arası tüm gençlerin başvuru yapabilecekleri kampanya sayesinde ortak ATM ve harcama iadesi fırsatından yararlanılması mümkün. Ortak ATM ve harcama iadesinden yararlanarak yıl sonuna kadar bu fırsatların kullanılması mümkün.

Kuveyt Türk Harcama İadesi Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Kuveyt Türk’ün genç müşterilerine özel başlattığı 20 TL aylık harcama iadesi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 31 Aralık 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerektiği ifade edildi. Bankanın resmi internet sitesi üzerinde yer alan bilgilere göre kampanyadan yararlanmak için 18 ve 24 yaş aralığında olmak şart. Bunun duşunda kampanyadan yararlanmak için görüntülü görüşme ile Kuveyt Türk Mobil üzerinden işlem gerçekleştirilmesi gerekiyor. Söz konusu kampanya şartlarını taşıyan herkes başvurularının ardından 2 gün içinde SMS ile bilgilendirilerek kampanyadan yararlanmaları sağlanıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN