Kuveyt Türk’ten Emekliye Anında 1000 TL Nakit! Başvuruyu Nakiti Al!

Kuveyt Türk emekli promosyonlarında güncellemeler yaptı! Promosyon almak isteyen emekliler dikkat! İşte Kuveyt Türk emekli promosyonları.

Finans 15.10.2021 - 14:57 15.10.2021 - 14:57 Göksel Sarı

Emeklilere promosyonn ödemeleri devam ediyor. Bu promosyonlarda güncelleme yapan bankalardan birisi de Kuveyt Türk oldu. Karşılıksız olarak verilecek bin TL emekliler için hazırlanan özel promosyon kampanyasında. Emeklilere özel olan bu kampanyayı düzenleyen bankalar arasına Kuveyt Türk’te katıldı. Kuveyt Türk’ten yapılan açıklama ile emekli maaşını taşıyanlara verilecek promosyon miktarı açıklandı.

Nereden Emekli Olunduğu Önemli Değil

SGK, Bağ-Kur veya Emekli Sandığı, hangi kurumdan emekli olduğu farketmeksizin dağıtılacak promosyon miktarı Kuveyt Türk’ün internet sitesinden açıklandı. Yapılan açıklama ile emekli maaşlarını Kuveyt Türk aracılığı ile alan emekliler ve yeni başvuruda bulunacak tüm müşterilere promosyon ödemesi yapılacak. İşte promosyon miktarları ve yararlanma şartları.

Emekli Aylıkları Kuveyt Türk’e Taşınıyor

Emekli promosyonlarından faydalanmak için aylıkların Kuveyt Türk’e taşınması gerekiyor. SGK, Emekli Sandığı veya BAĞ-KUR emeklileri maaşını Kuveyt Türk şube ve ATM’lerinden alabilecektir. Eğer emekli maaşınızı Kuveyt Türk’e geçirmek istiyorsanız seçenekleriniz şu şekilde;

●Tüm Kuveyt Türk şubelerinden maaşınızı taşıyabilir,

●e-Devlet üzerinden gerekli işlemler yapılarak maaş taşıması sağlanabilmekte.

●Bağlı bulunduğunuz SGK il müdürlüklerine dilekçe vererek banka değişikliği talebinde bulunabilirsiniz. Bulunulan talep 15 iş günü içerisinde onaylanacaktır.

Promosyon Miktarları

Yapılacak promosyon ödemelerinin miktarı ve şartları belli oldu.

●Bu kapsamda 1500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlar 750 TL,

●1500 TL İLE 2500 TL arası emekli maaşı alan kişiler 875 TL,

●2 bin 500 TL ve üzeri emekli maaşı alan vatandaşlar ise 1000 TL promosyon ödemesi alabilecek

Bankanın yaptığı emekli maaşı promosyonu için şartları ise maaşın 3 yıl boyunca Kuveyt Türk aracılığı ile alınması dair başvuru gerçekleştirmek. Başvurularını gerçekleştiren emekliler 3 iş günü süresi içerisinde promosyon ödemelerini hesaplarında görebilecekler.

Mevcut emekli maaşlarını hali hazırda Kuveyt Türk aracılığı ile alan vatandaşlar promosyon ödemeleri için istedikleri zaman başvuru yapabilirler. Promosyonlar hesaplara direkt olarak aktarılacak olup elden nakit ödeme yapılamamaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@