Kuveyt Türk'ten Emekli Müşterilerine 1.000 TL Nakit Ödeme! Geri Ödeme ve Başvuru İçin Şubeye Gitmeye Gerek Yok!

Faizsiz bankacılığın lideri konumunda olan Kuveyt Türk, emekli müşterileri için güzel bir sürprize imza attı.

Finans 18.02.2022 - 11:17 18.02.2022 - 11:17 Serhat Karaman

Faizsiz bankacılığın lideri konumunda olan Kuveyt Türk, emekli müşterileri için güzel bir sürprize imza attı. 2.500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan müşterilerine 1.000 TL ödeme yapacak olan banka, daha düşük tutarda maaş alanları da unutmadı. Ayrıntılar için haberimizi dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Emekli maaşları, bankalar ve PTT gibi emekli maaşı ödeme yetkisine sahip olan kurumlar tarafından yapılmakta. Birçok kişi, maaşını faizsiz bir bankadan almayı tercih ederken bu noktada en önemli seçeneklerin başında Kuveyt Türk Katılım Bankası gelmekte.

Faizsiz bankacılık hizmeti sunan Kuveyt Türk, emekli maaşı konusunda oldukça gelişmiş bir sisteme sahip. Yaygın şube ağı sayesinde emeklilere maaşlarını birçok noktadan çekme fırsatı sunan Kuveyt Türk, aynı zamanda nakit promosyon ödemesi de yapmakta.

Emekli Maaşınıza Göre Promosyonunuz Nakit Olarak Hesabınızda

Emekli aylığı 1.500 TL’nin altında olan bireylere Kuveyt Türk tarafından 750 TL ödeme yapılmakta. Maaşı 1.500 TL'nin üzerinde olsa da 2.500 TL’nin altında kalanlara ise 875 TL ödeniyor. Emekli maaşı son zamlarla beraber 2.500 TL’yi aşanlara, 1.000 TL promosyon ödemesi yapılabiliyor. Özellikle son emekli maaşı zamlarının ardından birçok kişi, Kuveyt Türk’ten maaş alma karşılığında 1.000 TL de nakit promosyon hakkı kazanıyor.

Kuveyt Türk, emekli maaş müşterilerine yapacağı promosyon ödemesi için bir takım şartlar koşmakta. Bu şartların başında da 3 yıllık taahhüt anlaşması geliyor. Zaten promosyon ödemesinin sebebi de 3 yıl boyunca maaşın Kuveyt Türk’ten alınmasına yönelik. Emekliler, verecekleri 3 yıllık taahhütle birlikte bu haktan yararlanabiliyorlar. 
Emekli maaş müşterilerine daha hızlı hizmet sunan Kuveyt Türk, maaşını çekmek için şube ya da ATM’ye gidemeyen müşterilerine de kolaylık sağlıyor ve maaşları, belirlenen günlerde müşterilerin evlerine kadar teslim edilebiliyor. 

Maaşınızı Kuveyt Türk Katılım Bankası’na taşımak istiyorsanız e-devlet uygulamasını kullanabilirsiniz. Banka ve adres değişikliği menüsünü kullanarak emekli aylığınızı dilediğiniz bir Kuveyt Türk şubesine taşımanız mümkün. Eğer bu işlemi internet üzerinden gerçekleştiremiyorsanız Kuveyt Türk şubelerine başvurarak bu konu hakkında yardım alabilirsiniz. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@