Kuveyt Türk Gençlere Özel Kampanyasını Duyurdu: Gençlerin Harcamalarında İade Dönemi Başlıyor!

18 – 24  Yaş Arası Gençler, Kuveyt Türk’ten Hoş Geldin Kampanyası Sayesinde Harcamaları Üzerinden İade Kazanabiliyor.

Ekonomi 01.01.2022 - 15:31 01.01.2022 - 15:31 Serhat Karaman

Görüntülü konuşma yöntemi ile Kuveyt Türk Mobil uygulaması üzerinden hesap açma işlemini gerçekleştiren 18-24 yaş arasında gençlerin faydalanması için ortaya çıkarılan Hoş Geldin kampanyasından şartları tamamlayan herkes faydalanabilir. 30 Haziran 2022 tarihine kadar geçerli olan kampanya ürünlerinden ve fırsatlarından Mobil üzerinden gerekli başvuruyu yapmak yeterlidir. Daha sonrasında, iade ve ortak ATM fırsatı olarak ikiye ayrılan kampanya seçeneklerinden dilediğinizi seçebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Görüntülü görüşmenin olumlu olarak tamamlanması sonucunda, görüntüye gerçekleştiren kişiye, bankta tarafından SMS yoluyla bili verilir. 2 gün içerisinde gönderilen kısa mesaj ile başvuru süreci tamamlanmış olur. 

Kuveyt Türk Ortak ATM Avantajı Kampanyası

18 – 24 yaş arası gençlerin ATM’ler aracılığıyla para çekerken fazladan masraf ödememesi için ortaya çıkarılmış olan Ortak AVM Kampanyası da diğer Hoş Geldin kampanyaları gibi 30 Haziran 2022 tarihine kadar kullanılabilir. Görüntülü görüşmenin ardından kısa mesajın ulaşmasıyla birlikte Ortak ATM Kampanyası başlamış olur. Bunun ardından, belirtilmiş olan tarihe kadar Ortak ATM’lerden, ayda 5 defa olmak üzere 1000 TL’ye kadar nakit para çekilebilir. Herhangi fazla bir masraf ödenmesine gerek kalmadan gençlere destek kampanyasının sürdürülmesi hedeflenir. Ortak ATM’lerden başka bir masraf ödemeden para çekme hakkı her gün bir kez kullanılabilir. 

Kuveyt Türk Harcama İadesi Kampanyası 

30 Haziran 2022 tarihine kadar 18-24 yaş arası gençlerin kullanabileceği bir diğer kampanya ürünü de Harcama İadesi Kampanyası’dır. Görüntülü görüşmenin ardından 2 gün sonra kullanılmaya başlanabilen kampanya, Sağlam Nakit kart aracılığıyla kullanılabilmektedir. Buna göre, kart üzerinden her ay yapılan ilk 50 TL ve üzeri harcama ile anında 20 TL geri kazanmak mümkün olur. Harcamalara destek sağlayan kampanya, her ay bir kez kullanılabilen bir üründür. 50 TL veya daha üzerinde bir harcamayı yaptığınızda aktif olan Harcama İadesi, bir sonraki gün hesabınıza 20 TL halinde yeniden aktarılır. Harcama İadesi kampanyasından iptal edilen harcamalarda faydalanılamamaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@