Kredim Onaylanmıyor Diye Canınızı Sıkmayın! İNG Bank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Dakikalar İçerisinde Hesabınızda

İNG Bank, kredi politikalarında esnekliğe giderek diğer bankalardan kredi alamayanların yüzünü güldürmekte kararlı. Artık İNG Bank'tan kredi çekerken gereksiz prosedürlerle uğraşmayacaksınız.

Kredi 26.09.2021 - 18:41 26.09.2021 - 18:41 Serhat Karaman

İNG Bank, kredi politikalarında esnekliğe giderek diğer bankalardan kredi alamayanların yüzünü güldürmekte kararlı. Artık İNG Bank’tan kredi çekerken gereksiz prosedürlerle uğraşmayacak, yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak 10.000 TL kredinizi hemen alabileceksiniz.

İhtiyaç kredisi denince ilk akla gelen bankalardan biri hiç kuşkusuz İNG Bank. Diğer bankalara göre daha iyi oranlarla kredi vermesi, kredi notuna göre özel oranlar sunması, gelir belgesi gibi herkesi zor durumda bırakabilecek türden belgeler istememesi, İNG Bank’ı bir adım öne çıkarıyor. 2021’in sonuna gelirken İNG Bank’tan sürpriz bir atak geldi ve kredi şartları oldukça esnetildi. İNG şubelerine gitmeden, evinizden bile çıkmadan kredinizi kullanabileceğiniz yeni uygulama sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılamanın ne kadar kolay olduğunu tecrübe etmiş olacaksınız.

İNG Bank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İNG hesabınız yoksa bu özel kredi kampanyasından mahrum kalacağınızı sakın düşünmeyin. İNG mobili telefonunuza indirin ve online görüşme sayesinde yerinizden kalkmadan İNG ailesine siz de katılın. T.C kimlik kartı ve akıllı telefon yardımıyla hesap açmanın aslında ne kadar kolay olduğunu görmüş olacaksınız.

ing-ihtiyac-kredisi

Eğlenceli bir şekilde geçecek online görüşme sonrasında cep telefonunuza gönderilen mobil bankacılık şifrenizle hemen mobil uygulamaya giriş yapın ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunun. İlk defa İNG ile çalışacak müşterilere özel avantajlar sayesinde 36 ay vade için 369 TL, 24 ay vade için 506 TL, 12 ay vade için ise 924 TL ödeyerek kredinizi hemen çekebilirsiniz. Uygun taksit ödemeleri sayesinde ihtiyaçlarınızı peşin olarak karşılayıp ödemelerinizi rahat rahat yapabileceksiniz.

10.000 TL ihtiyaç kredinizi müşteri olduktan hemen sonra kullanabilirsiniz. Dilerseniz daha yüksek tutarda kredi talebinde de bulunabilirsiniz. Yalnızca 10.000 TL üzeri kredi başvurularında onay alma süreci biraz daha zorlu olabilmekte. Ayrıca bu özel oranlar yalnızca ilk defa müşteri olanlar için uygulanmakta.

İlk kredi sonrasında çekeceğiniz krediler için standart İNG ihtiyaç kredisi faiz oranları ile işlem yapabileceksiniz. Sırf bu sebeple kredi talebinizi belirlerken ince eleyip sık dokuyun ve bu uygun oran avantajından en iyi şekilde yararlanmaya bakın.

Yukarıda 12 ay, 24 ay ve 36 ay vadelerde ödenecek taksit tutarlarını sunmuştuk. Dilerseniz 3 ay ile 36 ay arasında farklı vade seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Talep edeceğiniz vade sayısına göre aylık ödemeniz gereken taksit tutarı da değişecektir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@