Ziraat Bankası’ndan Emekliler İçin Kaçırılmayacak Kredi Kampanyası! Faizsiz kredi veriyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası’ndan Emekliler İçin Kaçırılmayacak Kredi Kampanyası! Faizsiz kredi veriyor

KREDİ

10 Aralık 2020 Perşembe 11:47:22

Son Güncelleme: 10/12/2020 11:47:20

Ziraat Bankası’ndan Emekliler İçin Kaçırılmayacak Kredi Kampanyası! Faizsiz kredi veriyor

Kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası emekli vatandaşlarımız için fırsat niteliğinde kampanyalar sunuyor. Emekli vatandaşlarımız için kredi müjdesini açıklayan kamu bankası emeklilerimizin yüzlerini güldürüyor!

Birçok banka emekli vatandaşlarımıza özel kredi fırsatları sunuyor. Piyasalarda ise faiz oranları bu kadar yükselmişken kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız da kendilerine sunulan özel kredi paketlerinden yararlanmak masraflarını düşürmek istiyor! Bizde sizler için Ziraat Bankası tarafından emekli vatandaşlarımıza sunulan kredi kampanyalarını ve ayrıntılarını yazdık! İşte detaylar;

Ziraat Bankası vatandaşlarımıza günde 13 Türk lirasından başlayan taksitlerle kredi vereceğini açıkladı. 13 Türk lirasından başlayan ödemelerse vatandaşlarımız 10 bin Türk lirası özel ihtiyaç kredisine hemen sahip olabilirler.

Bunun yanı sıra banka aynı zaman emekli vatandaşlarımıza özel konut kredisi kampanyası da sunuyor. Emeklilere özel kredi müjdesi veren Ziraat Bankası, emekli vatandaşlarımızın yüzünü güldürdü.

Ziraat Bankası emekli kredisinin özelliklerini, ayrıntılarını tüm kampanyalarını da sizler içi derledik;

Salgın dönemiyle birlikte ülkemizde her kesim vatandaşımız eskiye göre daha çok zorlandı. Hayat pahalılığı artarken vatandaşlarımızın gelirleri azaldı. Evde geçirilen vakit arttı ve giderler de buna bağlı olarak arttı. Emekli vatandaşlarımız da sağlık ve temizlik konusuna yaşları gereği daha çok önem vermek zorunda kaldı. Yaşanan bu ekonomik problemler nedeniyle emekli vatandaşlarımız da kendilerine uygun olan kredilere daha bir yakından takip etmeye başladı. Ziraat Bankası da aralık ayına özel kampanyalarını yayımladı ve faiz oranlarını güncelledi.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİYE FAİZSİZ KREDİ VERİYOR MU?

Birçok vatandaşımız emekliler için faizsiz kredi talep ediyor. Fakat henüz bu talebe uygun bir gelişme en azından Ziraat Bankası tarafından karşılanmıyor. Salgın döneminde ise gerek emeklilerimiz gerekse onları takip eden Türkiye Emekliler Derneği gibi birçok kurum tarafından talep edildi. Fakat bu durum kabul edildi. Emekliye 3 maaş avans ve 10 maaşa kadar faizsiz ihtiyaç kredisi desteği de yine Türkiye Emekliler Derneği tarafından talep edilmişti. Fakat bu da karşılıksız kaldı.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİYE EN FAZLA NE KADAR KREDİ VERİYOR?

Kredi limiti hesaplanırken vatandaşlarımızın maaşının yarısına kadar kredi veriliyor. Yani maaşı 3 bin Türk lirası olan vatandaşımız aylık 1,500 Türk lirası maaşı 2 bin lira olan vatandaşımız da aylık 1000 Türk lirasına kadar olan kredi tutarı için başvuru da bulunabilir.

Tabi bazı durumlarda vatandaşlarımız maaşı düşük olsa da kredi limitlerini yükseltebiliyorlar.

ZİRAAT BANKASI ÖZEL EMEKLİNİN ARTISI İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Bankası emeklilere özel kredi paketleri düzenleyen bankaların başında geliyor. Emekli vatandaşlarımıza finansman desteğinde bulunmak amacıyla emeklinin artısı tüketici kredisi düzenleniyor. Bu kampanya kapsamında ise emekli vatandaşlarımıza %1,69 faiz oranı sunuluyor. İhtiyaç kredisi içinse verilen vade maksimum 36 ay.

10 bin Türk lirası ihtiyaç kredisi başvurularında vatandaşlarımız %1,69 faiz oranından yararlanıyor. 36 ay vade seçeneklerinde ise aylık ödemeleri 394 Türk lirası oluyor.

ZİRAAT BANKASI ÖZEL EMEKLİNİN ARTISI KONUT KREDİSİ

Banka bu kampanyası ile ev almak isteyen emekli vatandaşlarımızı da destekliyor. Ziraat Bankası konut kredisi içinde yine vatandaşlarımıza özel faiz oranları sunuyor. Emekli vatandaşlarımıza sunulan faiz oranı ise %1,65. 120 aya kadar da vade seçeneği sunuluyor.

100 bin Türk lirası için başvuran bir emekli vatandaşımız %1,65 faiz oranı ile 120 ay vade seçeneğinde aylık ödemesi 1 bin 919 Türk lirası olacaktır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı