Ziraat Bankası’ndan Düşük Faizli Kooperatif Kredisi Kampanyası!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası’ndan Düşük Faizli Kooperatif Kredisi Kampanyası!

KREDİ

22 Kasım 2020 Pazar 13:34:29

Ziraat Bankası’ndan Düşük Faizli Kooperatif Kredisi Kampanyası!

Vatandaşlarımızın en çok krediye ihtiyaç duyduğu zamanlarda Ziraat Bankasından ihtiyaç kredi geldi! Vatandaşlarımız bu müjdeli habere oldukça sevindiler. Vatandaşlarımız için büyük fırsat olan Ziraat Bankasının kredi imkânları için vatandaşlarımız sırada bekliyorlar.

Vatandaşlarımız kredi imkânlarından yararlanmak için şartlar nelerdir? Ziraat Bankası tarafından yapılan kredi kampanyasından kimler yararlanabilir? Gibi pek soruyu oldukça merak ediyorlar. Vatandaşlarımızın geçtiği bu zor dönemlerde en çok onlara destek veren bankalar oldu. Vatandaşlarımızın gündeminde en çok yer alan konu artık banka kredilerinin faizleri olmuştur. Vatandaşlarımız ihtiyaç duydukları için banka kampanyalarını her yerden takip ediyorlar. Bunun için merak eden ve araştıran vatandaşlarımızın araştırmaları devam ederken sizler için haber kaynağımızda gerekli ayrıntıları paylaştık. İşte ayrıntılar…

Vatandaşlarımız en çok krediye şimdi ihtiyaç duyuyorlar. Vatandaşlarımız için kredi almak artık tamamen ihtiyaç oldu. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi başvuruları için vatandaşlarımız sırada bekliyorlar. Korona virüsle birlikte vatandaşlarımız pek çok sıkıntıyla birlikte uğraşmaya başladılar. Bunlarda en sıkıntılı olanı ve dolaylı yolardan da diğerlerine sebep olan işsizlik sıkıntısıdır. Vatandaşlarımız önceden kredileri daha çok mal sahibi olurken kullanırken artık vatandaşlarımız kredileri kendilerini geçindirmek için alıyorlar. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan başvurular için vatandaşlarımız bekliyorlar. Vatandaşlarımız kredinin ayrıntıları merak ediyorlar. Bankalar vatandaşlarımızın hep en zor zamanlarından yanlarında oldular. Şimdi de faizlerin artmaya başladı bu dönemde kredi imkânları vatandaşlarımızı sevindirdi.

YÜZDE 0,90 ORANINDA KOOPERATİF KREDİSİ İÇİN HEMEN BAŞVUR!

Başvurular başladı! Hemen siz de başvuru yapın. Vatandaşlarımızdan her kesim korona virüsün getirdiği olumsuz etkilerden etkilenmişlerdi. Bununla birlikte de en çok etkilenen kesim de vatandaşlarımız ülkemiz için oldukça önemli olan hayati önem taşıyan üretimin kaynağı olan tarım ve hayvancılıkla uğraşan kesim olmuştur. Bankalarımız da bunu göz önünde bulundurarak 0,90 faizleriyle 5 ay ertelemeli olan 24 aya varan taksitlerle kişiye göre değişen ödeme kolaylıklarıyla 125 bin TL tutarlarına kadar kredi imkânlarını vatandaşlarımıza sunuyor. Gerekli şartları sağlayan bütün vatandaşlarımız başvuru yapabilir. Vatandaşlarımız başvuru şartlarını merak ederken sizler için başvuru şartlarını haber kaynağımızda paylaştık.

KOOPERATİFLER HANGİ ŞARTLARDA KREDİ HAKKINDAN FAYDALANABİLECEKLER?

Yukarıda saydığımız başlıklarda kredi kullanacak olan tarımsal kooperatiflerin aşağıdaki şartları taşımaları gerekiyor;

  • Kooperatifler en az 30 ortaktan oluşmalıdır.
  • Bu kooperatiflerin tebliğde belirtilen kurallara uygun olarak faaliyette bulunmaları gerekmektedir.
  • Tüzel kişilik tarafından kooperatif adına başvuru yapılması durumunda kredi istemleri tebliğde yer alan kurallara göre değerlendirilecektir.
  • Kooperatiflerin kendi namlarına yapmış oldukları kredi başvuruları yukarıdaki tablo kapsamında değerlendirilmeyecektir. Tebliğde yer alan ilk tablo gerçek ve tüzel kişiler içindir. Bu anlamda uygulanacak faiz oranı indirimleri farklılık gösterebilmektedir.
  • Çay Ekicileri Koop. Sadece işletme dönemine ait kredi kullanılabilecektir.
  • Finansman için yatırım döneminde kendilerine kredi kullandırılmaz.
  • Başvurular Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından kabul edilir. Kooperatifler adına tüzel kişiler başvuruda bulunacaksa üretim seviyesini artırıcı, pazarlama alanlarını genişletici, istihdam seviyesinin artırılmasına yardımcı olacak olan projeler destekleme kapsamına alınacaktır.
  • Tarımsal ürünlerin işlenmesi, paketleme ve depolama işlemlerinin yapılması ve bu işlemler için tesis kurulması, var olan tesisin ise modernize edilmesi, tadilat yapılması ve mevcut teknolojik sistemlerin yenilenmesi adına kooperatif ve ortaklar kredi kullanabilecektir.
  • Üretimi yapılan tarımsal ürünlerin depolanma işlemleri için yalnızca soğuk hava ve çelik silo projelerinde destekleme verilir.
  • Kooperatiflerin değil ancak, ortaklarının üretim maliyetlerini düşürmeleri adına toptan yem ve gübre alımı gibi konularda, sağım düzeneklerinin kurulması, süt ile ilgili laboratuvar işlemlerinin gerçekleştirilmesi adına alınacak olan cihaz alımları, veterinerlik gibi konularda verilecek olan destekler de yine bu düzenleme dâhilinde değerlendirilecektir.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı