Ziraat Bankası Yüzde 0,85 Faiz Oranlı Taşıt Kredisi Bomba Etkisi Yarattı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası Yüzde 0,85 Faiz Oranlı Taşıt Kredisi Bomba Etkisi Yarattı

KREDİ

28 Kasım 2020 Cumartesi 15:55:46

Son Güncelleme: 28/11/2020 15:55:02

Ziraat Bankası Yüzde 0,85 Faiz Oranlı Taşıt Kredisi Bomba Etkisi Yarattı

Lider kamu bankası Ziraat Bankası yeni bir taşıt alacak vatandaşlarımız için %0,85 faiz oranlı taşıt kredisi kampanyasını duyurdu. 60 ay vade imkanı sunulurken, örnek 50.000 TL taşıt kredisi hesaplama işlemlerini sizler için ele aldık.

Ziraat Bankası yerli üretimi desteklemek için yeni bir kampanya daha öne sürüyor! Ziraat Bankası’nın yerli üretim destek paketi vatandaşlarımız hem uygun şartlarda faiz oranları ve esnek ödeme seçeneklerinden faydalanıyor hem de yerli üreticimiz kazanmış oluyor! İşte kampanyanın tüm detayları haberimizde;

Korona virüs salgın dönemiyle ile birlikte bir kez daha yerli üretimin önemi ve gereği gün yüzüne çıktı. Ziraat Bankası da yerli üretime destek vermek adına yeni bir kampanya öne sürdü! Yerli üretim araç alımlarında vatandaşlarımıza çok uygun faiz oranları ve kolay ödeme seçenekleri sulanacak! Kampanyaya dair tüm detaylar ise haberimizde;

Ziraat Bankası tarafından sunulan yerli otomobil desteği ile, yerli üretim yapan firmalardan vatandaşlarımız sıfır araç satın almak isterlerse çok uygun koşullarda finansman desteğinden yararlanabilecekler. Hem vatandaşımıza hem yerli üreticiye destek vermek adına işte Ziraat Bankası tarafından hazırlanan özel taşıt kredisi;

KREDİ ÖZELLİKLERİ

  • Kampanyadan yararlanacak vatandaşlarımız ise kredi notları ve alacakları taşıta bağlı olarak aylık %0,85 faiz oranın başlayan fırsatlar sunulacak
  • Sunulan faiz oranları %0,85 ila %1,05 arasında olacak
  • 60 aya varan taşıt kredisi imkânı verilecek
  • Araç ise teminat olarak alınır. Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat da istenebilir.
  • Aynı zamanda vatandaşlarımız uygun koşullu hayat sigortası ve kasko fırsatlarından da faydalanabilir.

Vatandaşlarımızın aylık faiz oranları ise gelir, vade süreleri, taşıtın özellikleri ve kredi notları gibi etkenlere bakılarak hesaplanmaktadır. Fakat kampanya dahilinde vatandaşlarımıza Ziraat Bankası tarafından sunulan en düşük faiz oranı %0,85 olup en yükseği de %1,05 faiz oranıdır. Piyasadaki diğer faiz oranlarına göre oldukça uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile yerli üretim almayı düşünen vatandaşlarımız bu kampanyadan faydalanabilirler.

Başvuru nereye yapılır?

Vatandaşlarımız başvurularını Ziraat Bankası şubelerinden, Ziraat Bankası resmi internet sitesinden, ziraat mobil ve internet şubelerinden gerçekleştirebilirler.

Gerekli Belgeler

  • Taşıt kredisi için gerekli belgeler ise şu şekilde;
  • Başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı ya da şahsa ait sürücü belgesi, pasaport
  • Gelir Belgesi
  • Şube tarafından gerekli görüldüğü halde talep edilecek diğer belgeler

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Vatandaşlarımız için hazırlanmış örnek ödeme tablosu ise şu şekilde;

50 bin Türk lirası kredi başvurularında vatandaşlarımıza 60 ay vade ve %0,85 faiz oranı sunulduğunda aylık ödemeleri 1 bin 118 Türk lirası olmakta. Geri ödenen toplam tutar ise 67 bin 97 Türk lirası.

Vatandaşlarımız %0,85 faiz oranında 100 bin Türk lirası finansman desteği almak ve 60 ay vade seçeneğinden yararlanmak isterlerse aylık ödemeleri 2 bin 236 Türk lirası olup geri ödenen toplam tutar ise 134 bin 195 Türk lirası olmakta.

%0,85 faiz oranı ile 150 bin Türk lirası finansman desteği alan vatandaşlarımız ise 60 ay vadeli birlikte aylık 3 bin 354 Türk lirası toplamda da 201 bin 293 Türk lirası ödeme yaparlar.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı