Ziraat Bankası ve Vakıfbank 50.000 TL borç kapatma kredisi vermeye başladı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası ve Vakıfbank 50.000 TL borç kapatma kredisi vermeye başladı

KREDİ

12 Aralık 2020 Cumartesi 23:28:48

Ziraat Bankası ve Vakıfbank 50.000 TL borç kapatma kredisi vermeye başladı

Ziraat Bankası ve Vakıfbank 50.000 TL borç kapatma kredisi vermeye başladı. Sizlerde Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden 50.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 50.000 TL borç transferi kredisi başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir haberimize okuyarak öğrenebilirsiniz.

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden 50.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi alabiliyorsunuz. Sizde Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda diğer bankalardaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak tek bir bankada ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası ve vakıf bankası düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sizlere sunuyor. 50.000 TL kredi aldığınız zaman 36 ay vadeye kadar bu krediler de işlem yapacaksınız. 50.000 TL kredi başvurusu ile beraber tüm banka borçlarını hesaplanacak ve bu hesaplanan borçlar kadar kredinizi kullanırsınız. Üzerine herhangi bir nakit olarak para almanız mümkün değildir. Krediler sadece borç kapatma olarak verilmektedir. Borçları kapattığınız da bankaya dekontları ile vermeniz gerekiyor.

Sizler de eğer borçlarını ödemekte sıkıldıysanız ve tek bir bankaya ödemek yapmak istiyorsanız Ziraat Bankası’na VakıfBank’ın sunmuş olduğu 50.000 TL borç transfer kredisi ile birlikte işlem yapabilirsiniz. Şimdi sizlere bu kredileri bu iki bankadan nasıl başvuru yapabilirsiniz ve başvuru şartları nelerdir, bunlardan bahsedelim.

Ziraat Bankası 50.000 TL borç kapatma kredisi kampanyası

Ziraat Bankası 50.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi veriyor. 50.000 TL’ye kadar alacağınız bu borç kapatma kredilerinde banka sizlere 36 ay vade ile işlem yapar. Size en yakın banka şubesine gittiğiniz zaman banka sizlere bu kredi hakkında detaylı bilgiler verecektir.

50.000 TL’ye kadar 36 ay vade olarak alacağınız kredilerde sadece ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçları kapatılmaktadır. Emekli olan ve çalışan kişilerin bu bankalardan kredi kullanabilecekleri söyleyebiliriz.

36 ay vadeye kadar verilecek bu krediler de işlem yapmanız durumunda hemen sonuç alabileceksiniz. En yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. İnternet ve sms yöntemleri ile birlikte bu krediye başvuru yapamazsınız.

Vakıfbank 50.000 TL borç kapatma kredisi başvurusu

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden de 3 ay ertelemeli olarak 50.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi kampanyası başlamıştır. Sizlerde bu bankalardan hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu yapabilir, onaylanan kredinizi anında kullanabilirsiniz. Kamu Bankası olan Vakıfbank üzerinden 3 ay ertelemeli olarak 50.000 TL’ye kadar kredi kullanmanız mümkündür.

Kredi kullanacak olan kişiler banka şartlarına uygun olmaları durumunda hemen sizlere kredilerini verecektir. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu krediler de sadece kredi kartı ve ihtiyaç kredisi için borç kapatma yapabilirsiniz. Konut kredisi taşıt kredisi ve bankalardan almış olduğunuz ipotekli kredilerde maalesef kredi onayı alamazsınız. Bu krediler de sadece yapılandırma yapılması söz konusudur. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek 50.000 TL’ye kadar tüm banka borçlarımızı kapatma kredisi ile kullanabilirsiniz.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı