Ziraat Bankası ve KOSGEB bombayı patlattı! Ortak kredi kampanyası başlattı! Yüzde 50 indirim geldi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası ve KOSGEB bombayı patlattı! Ortak kredi kampanyası başlattı! Yüzde 50 indirim geldi

KREDİ

14 Aralık 2020 Pazartesi 23:30:20

Son Güncelleme: 14/12/2020 23:28:25

Ziraat Bankası ve KOSGEB bombayı patlattı! Ortak kredi kampanyası başlattı! Yüzde 50 indirim geldi

Ziraat Bankası pandeminin olumsuz ekonomik etkilerini ortadan kaldırmak için elini yeniden taşın altına koydu. KOSGEB ve Ziraat Bankası iş birliğiyle KOBİlere özel yeni kolaylıklar sağlandı. Faiz oranlarında yüzde 15 indirim yapılırken, havele/eft işlemleri artık ücretsiz.

Salgın döneminin başlamasıyla birlikte ekonomik anlamda oldukça etkilendik. Özellikle de esnafların kepenk kapaması ve vatandaşların sadece temel ihtiyaçlarına odaklanması nedeniyle birçok KOBİ maddi anlamda zorluk çekti. Fakat Ziraat Bankası KOBİ’lere kredi desteği vereceğini duyurdu! Krediye dair tüm detaylar ise haberimizde;

Ziraat Bankası tarafından açıklanan kredi paketi ile tüm KOBİ’lerimize destek sağlanıyor!

Ülkemizde vakalar kış ayları ile birlikte tekrar yükseldi. Yükselen vakalar sonucunda ise ek tedbirlere gidildi. Sokağa çıkma yasaklarının ve kısıtlamalarının tekrardan başladığı bu dönemde birçok işyeri de kapanmaya gitti. Esnaf ise bir kez daha zor bir döneme adım attı. Bu zorlu dönemde KOBİ’leri desteklemek adına ise kamu bankalarından biri olan Ziraat Bank destek verdiğini açıkladı!

Kamu bankalarından biri olan ve vatandaşlarımız tarafından sık sık tercih edilen Ziraat Bankası KOBİ’lerin yanında olduğunu duyurdu! Ziraat Bankası KOBİ’lere bir destekte bizden kampanyası ile vatandaşlarımızın yanında işte o kampanyanın detayları;

KOBİ’lere Bir Destek de Bizden!

Vatandaşlarımız işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlandığı bu dönemlerde Ziraat Bankası’nın finansman desteği ile kolayca sorunlarının üstesinden gelebilirler! Ziraat Bankası ve KOSGEB iş birliği ile birlikte vatandaşlarımıza uygun faiz oranları ve ödeme koşullarında KOSGEB Destek Kredileri sunuluyor!

KOBİ’lere Özel Kredinin Özellikleri

Krediden yararlanmak için ilk şart ise KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) verit tabanına kayıtlı olmak. Eğer küçük veya ortak ölçekli işletmeniz KOSGEB veri tabanına kayıtlı değilse bu krediden yararlanamazsınız.

Vatandaşlarımıza indirimli faiz oranları ile nakit krediler verilmektedir.

Aynı zamanda kredi tamamen KOBİ’lere finansal destek vermek amacıyla sağlanmakta ve kredi faizinin tamamı ya da bir bölümü KOSGEB tarafından karşılanmaktadır.

Kredilerin kapsamı ise KOSGEB tarafından belirlenmiş olup Ziraat Bankası aracılığı ile verilmektedir.

KAMPANYA KAPSAMINDA SUNULAN KREDİLER;

Kampanya kapsamında ise Ziraat Bankası KOBİ’lere özel birçok fırsat ve kredi seçeneği sunuyor. KOBİ’Lere özel sunulan krediler ise şu şekilde;

İhracat Finansman Desteği

İşletme Sermayesi Desteği

İstihdam Desteği

Acil Destek

Makine Teçhizat Kredi Desteği ve daha niceleri…

KOSGEB Proje Destek Programı

KOSGEB destekli bu programlardan yararlanmak isteyen KOBİ’lerimiz ise bu desteklerden kolayca yararlanabilirler. Bu sayede KOBİ’lerimizin finansmana olan ihtiyacı karşılanacak ve esnafımız da bir nebze oldun daha da rahatlayacak!

Aynı zaman da program kapsamında faiz oranları üzerinden KOBİ’lere %15 indirim uygulanacak.

Kredi desteğinden yararlanan tüm KOBİ’lerimizin İnternet bankacılığı ile birlikte mobil internet uygulamasında yapılacak tüm havale ve EFT işlemlerinde %100 indirim verilecek

Aynı zaman vatandaşlarımız KOBİ Kart yıllık karttan ücret muafiyeti olacak

Çek Karnesi bedellerinde ise yine %50 indirim uygulanacak

Aynı zamanda KOBİ’lerimize Takas Çek Komisyonlarında %50 indirim sunulacak

Kredilerin bağlı oldukları hesaplara ise işletim ücreti kesilmeyecek

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı