Ziraat Bankası tüm faiz oranları güncellendi! İşte yeni taşıt, konut ve ihtiyaç kredileri
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası tüm faiz oranları güncellendi! İşte yeni taşıt, konut ve ihtiyaç kredileri

KREDİ

5 Ekim 2020 Pazartesi 16:12:14

Son Güncelleme: 05/10/2020 13:13:05

Ziraat Bankası tüm faiz oranları güncellendi! İşte yeni taşıt, konut ve ihtiyaç kredileri

Haziran-Temmuz döneminde düşük faizli kredi politikası izleyen kamu bankaları yaz sonu itibariyle faiz oranlarını yükseltmeye başlamıştı. Kamu bankaları arasında en çok tercih edilen Ziraat Bankası, Ekim 2020 itibariyle tüm kredi kampanyalarını yeniden güncelledi. İşte ekim ayı içerisinde Ziraat Bankası tarafından sunulan taşıt kredisi, konut kredisi ve ihtiyaç kredisine ilişkin güncel faiz oranları.

Ekim ayının gelmesiyle birlikte, kredi faiz oranlarında güncelleme yapan bankalardan biri de Ziraat Bankası’dır. Kredi alanında en çok tercih edilen bankalardan olan Ziraat Bankası, uygun faiz oranlarıyla vatandaşlara kredi imkanı tanımaya devam ediyor. Sizler için Ziraat Bankası’nın Ekim ayında sunduğu taşıt, ihtiyaç, konut kredilerinin tüm detaylarını inceledik. İşte Ziraat Bankası kredilerinin güncel faiz oranları…

Ekim ayında kredi faiz oranlarını değiştiren bankalardan biri olan Ziraat Bankası, güncel tüm kredi detaylarını müşterileriyle resmi internet sitesi üzerinden paylaştı. İşte; nakit kullanımı ihtiyacı olan müşteriler için ihtiyaç kredisi, ev almak isteyen vatandaşlar için konut kredisi, sıfır veya ikinci el araç almak isteyen müşteriler için taşıt kredisi sunan  Ziraat Bankası kredilerinin güncel detayları…

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ

Ev alacak olan vatandaşların en çok tercih ettiği bankalardan biri olan Ziraat Bankası, müşteriler tarafından satın alınacak olan evin değerinin 500 bin liradan az olması durumunda yüzde 90 oranında kredi imkanı sunuyor. Değeri 500 bin liradan fazla olan evler için ise yüzde 80 oranında kredi imkanı tanınıyor.

Ziraat Bankası, konut kredisi geri ödemelerinde Müşterilere esnek ödeme seçenekleri ve uzun vade imkanı tanıyor. Konut kredisi için belirlenen vade oranı 120 ay ile 180 ay arasındadır.

100.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası, 100.000 liralık konut kredisi için 180 ay vade ile 1.29 oranında faiz uygulamaktadır. Bu kredi için aylık ödenmesi gereken taksit miktarı ise 1.432,61 liradır.

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ

Ziraat Bankası, araba almak isteyen vatandaşlara uygun faiz oranlı taşıt kredisi imkanı tanıyor. Ziraat Bankası’nın sunduğu taşıt kredisi yalnızca 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullanılabiliyor.Bu kredi için belirlenen vade miktarı 60 aydır. Ziraat Bankası, taşıt kredisi için 120.000 liraya kadar olan araçlar için yüzde 70, daha pahalı olan araçlar için de yüzde 50 oranında kredi kullanım limiti koymuştur.

50.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası, 50 bin liralık taşıt kredisi için 48 ay vade ile yüzde 1.3 oranında faiz uygulamaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödenecek taksit miktarı 1.487,63 liradır.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Nakit ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlar için, Ziraat Bankası iki farklı kredi seçeneği sunuyor. Birinci seçenek, alışverişler için kredi kullanacak vatandaşlar için uygun faizli sosyal hayatı destek kredisi, ikincisi ise doğrudan nakit ihtiyacı olan vatandaşlara sağlanan tüketici kredisidir.

Sosyal hayatı destek finansmanı kapsamında, müşterilere Ziraat Bankası tarafından, yüzde 0.99 faiz oranlı kredi imkanı tanınıyor. Doğrudan nakit ihtiyacı olan vatandaşlara ise yüzde 1.32 faiz oranıyla finansman desteği sağlanıyor.

10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası, 10 bin liralık ihtiyaç kredisi için 36 ay vade ileyüzde1.32 faiz oranı uyguluyor. Bu kredi için aylık olarak ödenecek taksit miktarı ise 366,60 liradır.

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisine başvurmak için çeşitli yöntemler vardır. Ziraat Bankası internet bankacılığından, Ziraat Bankası şubelerinden veya çağrı merkezinden başvuru yapabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı