Ziraat Bankası tatil kredisi başvurusu rekor kırıyor! 6 ay ödemesiz 36 ay vade
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası tatil kredisi başvurusu rekor kırıyor! 6 ay ödemesiz 36 ay vade

KREDİ

15 Ağustos 2020 Cumartesi 17:12:15

Son Güncelleme: 15/08/2020 15:05:39

Ziraat Bankası tatil kredisi başvurusu rekor kırıyor! 6 ay ödemesiz 36 ay vade

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun bir süredir evlerinden çıkmayan vatandaşlarımız kamu bankaları tarafından hazırlanan tatil kredisi kampanyalarına yoğun ilgi gösterdi. Özellikle Ziraat Bankası 10 bin TL, 6 ay ödemesiz,36 ay vadeli tatil kredisi başvurusu vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gördü. İşte tatil kredisi hakkında ayrıntılar ve başvuru kanalları.

Korona virüs nedeniyle birtakım önlemler alındı ve özellikle de büyükşehirler de yaşayan insanlarımız günlerce karantina da evlerde kalmak zorunda kaldı. Uzak alanlardan kaçmak isteyen ve ufak dairelere sıkışmaktan kurtulmak isteyen vatandaşlar içinse yaz için tatil planları aramaya başladı.

Gerek virüsün verdiği baskı gerekse evde uzun süre kalınmanın yarattığı bunalan insanları bu yaz sıcaklarından uzaklaşıp aileleriyle vakit geçirmeye ve bu yazın tadını çıkarmaya itti.

Öte yandan özellikle de yerel turizmin canlanması için hükümette destekler verdi ve kamu bankaları aracılığıyla kredi destek paketleri çıkarıldı. Bunun yanı sıra birçok otel ve işletme de gerekli tedbirler alındı ve vatandaşlarımız için hijyen kuralları ve denetlemeleri had safhaya çıkartıldı.

Ziraat Bankası Tatil Kredisi

Tatil yapmak isteyen ve Ziraat Bankası aracılığıyla maaşlarını alan çalışanlar veya emekli vatandaşlarımız ise Ziraat Bankası’nın sağladığı tatil kredisi kampanyası sayesinde bu yazın gönüllerine göre tatil yapabilecekler.

Ziraat bankası müşterilerinin tatil ve seyahat sırasında oluşacak masrafları için finansman ihtiyacını karşılıyor. Uygun koşullarda sağlanan kredi kampanyası ise şu şekilde;

Ziraat Bankası ile anlaşması bulunan seyahat acenteleri vasıtasıyla tatil paketi satın almak için vatandaşlarımız başvuru yapmaları gerekmekte. Konaklama bedeli ise azami 8 bin Türk lirası olmalı. Toplam maliyet ise 10 bin Türk lirasına kadar çıkabilir.

Kampanya dahilinde 6 ay ödemesiz vade dönemi ile birlikte 36 aylık vade süresi ile birlikte uygun koşullarda finansman desteği sunulmakta.

Verilen kredinin ise %80 oranı konaklama bedeli olarak acenteye bildirilmekte ve kalan %20 kısım ise vatandaşlarımızın tatildeki giderleri için hesaplarına yatırılmakta.

Verilen tatil kredisinin ise ilk taksidir acente ve ikinci taksiti ise banka tarafından ödenmekte. Müşterilimizin taksitlerinde ise ödemeler 9 ay sonra başlamakta. Vatandaşlarımız aylık kredi faiz oranları ise %0,67.

Başvurular Nasıl Yapılır?

Vatandaşlar ise başvurularını acenteler aracılığı ile Ziraat Bankası’na iletilebilirler.

Başvurudan sonra Banka tarafından kredi değerlendirmesi yapılacak olup sonuç vatandaşlarımızın bankadaki kayıtlı numaralarına iletilecektir.

Kredisi olumlu sonuç alan vatandaşlarımızda başvuruların itibaren 72 saatlik zaman dilime içerisinde kredilerini kullanabileceklerdir.

Örnek Ödeme Tablosu

Vatandaşlarımız 10 bin Türk lirası değerinde kredi başvurusu yaptıklarında 6 ay ödemesiz dönem ile toplam 36 ay vade şeklinde aylık taksit tutarları 421 Türk lirası olacak. Toplam geri ödenen miktar ise 12 bin 647 Türk lirası olacak.

Anlaşmaları Firmalar

Anlaşmalı firmalar ise Jolly Tur, ETSTUR, SETUR, Tatilbudur, Gezinomi ve tatil sepeti olarak belirlenmiştir.

Aynı zamanda Bank kart sahibi olan müşterilere banka tarafından fark olmasan peşin fiyatından 15 ay vadeli ve 3 ay ödemesiz dönem hakkı seçeneği de sunulacak.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı