Ziraat Bankası maaş müşterisi kredi kampanyaları 2020
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası maaş müşterisi kredi kampanyaları 2020

KREDİ

30 Haziran 2020 Salı 00:29:21

Ziraat Bankası maaş müşterisi kredi kampanyaları 2020

Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan vatandaşlarımız için yeni kredi kampanyaları duyuruldu. Maaş müşterilerine özel kredi kampanyaları kapsamında ihtiyaç kredisi ve konut kredisi kullanmak isteyenleri cazip fırsatlar bekliyor. Sizde maaşınızı Ziraat Bankası’ndan alıyorsanız uygun faiz oranlarından yararlanarak, kolayca kredi kullanabilirsiniz.

Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan vatandaşlarımıza özel kredi kampanyaları açıklandı. Maaş ödemelerini Ziraat Banaksı aracığıyla alan vatandaşlarımıza özel kampanyalar Banka tarafından açıklandı. Çalışanın artısı kredi paketleri kapsamında vatandaşlarımız uygun oranda tüketici kredisi ve konut kredisi fırsatlarından yararlanabilirler! İşte ayrıntılar…

Tüketici Kredisi

Çalışanın artısı kredi paketi kapsamında maaşını Ziraat Bankası aracığıyla alan vatandaşlarımıza özel nakit ihtiyaçlarını karşılayacak uygun faizli tüketici kredisi fırsatı Ziraat Bankta.
Vatandaşlarımız tüketici kredisi kapsamında 20 bin Türk lirasına kadar kredi çekebilirler ve %0,98 oranında faizlerden yararlanabilirler.

Örneğin eğer vatandaşlarımız 20 bin Türk lirası tüketici kredisinden 60 ay vade ile faydalanmak isterse faiz oranı %0,98 olacaktır. Tahsis ücreti 100 Türk lirası olup vatandaşlarımızın aylık taksitleri 466,53 Türk lirası olacaktır.

Konut Kredisi

Çalışanın artısı kredi paketi kapsamında maaşını Ziraat Bankası ile alan vatandaşlarımıza kampanya kapsamında aynı zaman uygun faizli konut kredisi imkânı da sunuluyor. Uygun faizli konut kredisi kapsamında vatandaşlarımız istedikleri evi kolayca alır ve rahat bir şekilde müşterisi oldukları Ziraat Bankası’na ödeme yapabilirler. Kampanya dahilinde vatandaşlarımız 100 bin Türk lirasına kadar kredi seçeneklerinden yararlanabilirler.

Örneğin 100 bin Türk lirası kredi desteği alan vatandaşımız 120 ay vade seçeneği ve 500 Türk lirası tahsis ücreti ile %,94 faiz oranı kapsamında aylık taksiti 1 bin 393 Türk lirası olacaktır.

Kampanya Koşulları

Kredi paketine ait faiz oranlarından Bank kart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olan vatandaşlar veya yeni başvuruda bulunan vatandaşlar faydalanacaktır. Ayrıca kampanyadan İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, Kasko, Eşya Sigortası ve Klasik sivil yangın sigortası bulunan vatandaşlarımız veya bunlardan en az iki tanesine sahip olan vatandaşlarımızla başvurusunu yeni yapmış olan vatandaşlar yararlanabilecektir.

Kampanyada maaşlarını Ziraat Bankası aracılığıyla alan vatandaşlar yararlanabilecektir. Başvuru için vatandaşlarımız diledikleri Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilirler.  Başvuru için vatandaşlarımız kimlik belgelerini ya da nüfus cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir. Bunlar yoksa pasaport, ehliyet veya evlilik cüzdanı da geçerli sayılmaktadır.

Kredi Puanım Düşük, Başvurum Onaylanır Mı?

Ziraat Bankası, maaş müşterilerinin yapmış oldukları kredi başvurularını yüksek ihtimalle onaylamaktadır. Eğer aldığınız maaş, aylık taksit tutarınızın üzerinde değilse kredinizin yüksek ihtimalle onaylanacağını söyleyebiliriz. Aylık taksitlerinizi düzenli olarak ödememeniz ve taksitlerinizi geciktirmeniz durumunda banka maaşınıza el koyarak, maaşınızın belirli bir tutarını kredi ödemesi olarak kesecektir. Bu yüzden maaş müşterilerinin kredi başvuruları diğer başvurulara göre daha hızlı ve kolay şekilde onaylanmaktadır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı