Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 120 ay 50000 TL Konut Kredisi Kampanyaları
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 120 ay 50000 TL Konut Kredisi Kampanyaları

KREDİ

3 Aralık 2020 Perşembe 16:25:49

Son Güncelleme: 03/12/2020 16:25:29

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 120 ay 50000 TL Konut Kredisi Kampanyaları

Yeni bir ev almayı düşünenler için kamu bankaları Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank konut kredisi kampanyalarında değişikliğe gitti. İşte cazip fırsatlarla ev almak isteyenler için örnek 50 bin TL, 120 ay vadeli konut kredisi hesaplama işlemleri.

Devlet bankalarından kredi çekmeyi düşünen vatandaşlarımız için yeni kampanyalar başladı. Ev alırken konut kredisi finansmanından yararlanmayı düşünen vatandaşlarımızın mutlaka okuması gerek. İşte sizler için kamu bankalarından düşük limitli konut kredisi imkanları ve ödeme planlarını derledik;

Ev almak isteyen vatandaşlarımız düşük miktarda finansman bile çekecek olsalar genellikle kamu bankalarından yararlanmak istiyorlar. Bizler de sizler için kamu bankalarının düşük limitli kampanyalarını derledik. 50 bin Türk lirasını konut kredisi kullanımına izin veren bankalar ise Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank. Bu üç kamu bankası da vatandaşlara düşük tutarlar da kredi veriyor. Vatandaşlarımız 50 bin Türk lirası konut finansmanında uygun faiz oranları ile sahip olabilirler. Bu bağlamda ise 3 kamu bankası tüm imkanlarını vatandaşlarımıza sunuyor.

Vatandaşlarımız finansman kredisine başvurarak en çok dikkat ettikleri şeylerden biri de faiz oranın yanı sıra kredi limiti. Bir kısım vatandaşlarımız her ne kadar yüksek fiyatlara baksa da bazı vatandaşlarımız da düşük fiyatlarda kredi finansmanı için uygun bankaları arıyor. Birçok banka da düşük fiyatları kredilere çok yüksek faiz oranları veriyor. Fakat kamu bankaları ise vatandaşlarımızın düşük faizli kredilerine yine aynı oranda faiz oranı sundukları için bir adım öne çıkıyorlar. Bizler de sizler için kamu bankaları tarafından verilen 50 bin Türk lirası konut finansmanı ödeme planını hazırladı.

DEVLET BANKALARININ KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Birçok banka ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi verirken kamu bankaları düşük kredi imkanlarının yanı sınıra ekspertiz değerinin %90’ına kadar kredi imkânı sunuyor. Ayrıca kamu bankaları yine finansman ne olursa olsun vatandaşlarımız uzun vadeler de kredi imkânı sunuyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank müşterilerine 120 aya hatta bazı koşullarda 180 aya varan vade sunuyor. İşte sizler için 50 bin Türk lirası ödeme planını derledik;

3 KAMU BANKASINDAN 50 BİN TÜRK LİRASI KREDİ ÖDEME PLANLARI

Vakıfbank:

50 bin Türk lirası için Vakıfbank %1,25 faiz oranı sunuyor. Vatandaşlarımızın aylık ödemeleri 807 Türk lirası ve vadeleri ise 120 ay. Geri ödenen tutar ise 98 bin 505 Türk lirası.

Ziraat Bank:

Ziraat Bankası ise 120 ay vade için vatandaşlarımıza aylık %1,65 faiz oranı sunuyor ve aylık ödemeleri de 960 Türk lirası oluyor. Geri ödenen toplam tutar ise 116 bin 312 Türk lirası.

Halkbank:

Halkbank vatandaşlarımıza 120 ay vade de 50 bin Türk lirasını %1,45 faiz oranı ile sunuyor. Aylık ödemeler ise 882 Türk lirası. Geri ödenen toplam tutar ise 107 bin 10 Türk lirası.

KREDİ FAİZ ORANLARI LİSTESİ

Konut finansmanı alırken devlet bankalarını tercih etmek isteyen vatandaşlarımız için 3 kamu bankasının da ödeme planlarını derledik. Sizlerde kendinize uygun kamu bankası ve ödeme planını seçebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı