Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank Faiz Oranlarını Güncelleme Hamlesi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank Faiz Oranlarını Güncelleme Hamlesi

KREDİ

11 Aralık 2020 Cuma 19:26:33

Son Güncelleme: 11/12/2020 19:27:44

Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıfbank Faiz Oranlarını Güncelleme Hamlesi

Kamu bankaları olan Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank konut faiz oranlarını güncelledi. Kamu bankaları da 2020 Aralık döneminde faiz oranlarını değiştiren bankalardan arasında yerini aldı.

Kamu bankalarının faiz oranlarının neler olduğu ise vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Birçok vatandaşımız kredi çekerken maaşlarını kamu bankalarından aldıkları için ya da daha güvenilir buldukları için Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası’nı tercih ediyorlar.

Devlet bankaları da faiz oranlarını aralık dönemiyle birlikte tekrar güncelledi. Ev alma hayali kuran vatandaşlarımız, finansman ihtiyacı olanlar, taşıt almayı düşünen vatandaşlarımız içinse bu iç kamu bankasının faiz oranlarını sizler için derledik. Bunun yanında da siz okuyucularımız için 100 bin Türk lirası için örnek ödeme tablosunu da ekledik. İşte kamu bankaların kış dönemi güncel faiz oranları;

Devlet bankaları tarafından verilen kredilerde faiz oranları bir kez daha değişti. Ev almak isteyen ve uzun vade de özel bankalara borçlanmak istemeyen vatandaşlarımız kamu bankalarına yöneliyorlar. İşte kamu bankalarının vatandaşlarımıza sundukları faiz oranları;

KAMU BANKALARININ GÜNCEL FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından vatandaşlarımız uygun koşullarda konut kredileri veriliyor. Şu an ise yapılan yeni güncellemeler ile birlikte en düşük faiz oranı kamu bankaları arasında Halkbank’a ait. Diğer iki banka ise Halkbank kıyasla biraz daha yüksek faizlerde faiz oranı sunmakta. Fakat Vakıfbank, müşterilerine Sarı panjur kampanyası ile birlikte standart bir paket sunuyor.

VAKIFBANK GÜNCEL FAİZ ORANLARI

Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi ile vatandaşlarımıza kredi paketi sunuyor. Vatandaşlarımıza alacakları evin ekspertiz değerinin %80 oranında kredi veriliyor. 120 aya kadar da vade seçeneği sunuluyor. Faiz oranı ise %1,49.

100 bin Türk lirası için 120 ay vade ile kredi çeken vatandaşlarımız %1,49 faiz oranında yararlanıyor. Aylık ödemeleri

100.000 TL 120 Ay vadeli konut kredisini %1,49 faiz oranı ile alırsanız. Aylık taksit 1 bin 794 Türk lirası ve toplam geri ödenen tutar da 215 bin Türk lirası oluyor.

HALKBANK GÜNCEL FAİZ ORANLARI

Halkbank Hesap Evim kampanyası ile birlikte vatandaşlarımıza 120 ay vade sunuyor. Bunun yanında banka yine 180 aya kadar da vade seçeneği veriyor.

Banka vatandaşlarımıza esnek ödemeler de sunuyor. Aylık eşit taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir ve serbest ödemeleri seçeneklerinden vatandaşlarımız yararlanabilirler.

Banka ise 0 evler için %1,52 ikinci el evler içinse %1,667 faiz oranı sunuyor.

100 bin Türk lirası krediye vatandaşlarımız 1.el konut kampanyası kapsamında başvururlarsa faiz oranları %1,52 olarak hesaba katılacak. 120 ay vade seçeneğinde ise aylık ödemeleri 1 bin 817 Türk lirası olacak. Toplam geri ödenen tutar ise 218 bin Türk lirası.

100 bin Türk lirası kredi başvurusunu vatandaşlarımız 2.el konut kampanyası kapsamında yaptıklarındaysa faiz oranları %1,67 olarak hesaba katılacak. 120 ay vade seçeneğinde ise aylık ödemeleri 1 bin 848 Türk lirası olacak. Toplam geri ödenen tutar ise 221 bin 815 Türk lirası.

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL FAİZ ORANLARI

Ziraat Bankası ise vatandaşlarımız birçok farklı alanda konut kredisi desteği sağlıyor. Tüketici ürün kredisi paketinde yer alan kredi ise şu şekilde;

Sıfır konutlar için faiz oranı %1,50 ve ikinci el konutlar içinse %1,65 faiz oranı geçerlidir.

100 bin Türk lirası için vatandaşlarımız sıfır bir konutta 120 ay vade seçeneğinde %1,50 faiz oranı ile aylık 1 bin 801 Türk lirası 216 bin 120 Türk lirası ödüyorlar.

100 bin Türk lirası için vatandaşlarımız ikinci el konut kredilerinde yine 120 ay vade seçeneğinde %1,65 faiz oranı ile aylık 1 bin 919 Türk lirası 230 bin 280 Türk lirası ödüyorlar.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı