Ziraat Bankası günde 6 TL taksitle 5.000 TL hızlı kredi başvurusu başladı! Sıra oluştu SMS ile başvuru başladı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası günde 6 TL taksitle 5.000 TL hızlı kredi başvurusu başladı! Sıra oluştu SMS ile başvuru başladı

KREDİ

6 Aralık 2020 Pazar 12:56:33

Son Güncelleme: 06/12/2020 12:56:26

Ziraat Bankası günde 6 TL taksitle 5.000 TL hızlı kredi başvurusu başladı! Sıra oluştu SMS ile başvuru başladı

Acil nakit ihtiyacı olan ve hızlı kredi kullanmak isteyen vatandaşlarımız için Ziraat Bankası günde 6 lira taksitle anında 5.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasını kullanıma sundu. Herkesin başvuru yapabileceği kredi kampanyası için müşterilere 36 ay vade, esnek ödeme imkanları sunuluyor. Üstelik başvurularınızı ister ATM, isterseniz online platformlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya çapında büyük yankı uyandıran ve bütün dünyayı etkisi altına almış olan korona virüs salgını sonrası dönemde vatandaşlar için sosyal hayat, araç, tatil ve konut kredileri gibi imkan ve destek olan kamu bankaları, kredi kampanyalarını müşterilerine duyurmaya devam ediyorlar. Ziraat Bankası tarafından, kendi resmi internet sayfası üzerinden yapılan açıklama ile vatandaşlara aylık tam 187 Türk Lirası aylık ödeme ile 5 bin Türk Lirası nakit desteği sağladığını duyurdu. Peki, kredi diğer özellikleri nelerdir? Kredide esnek ödeme imkanı mevcut mu, tüketici kredisi için gerekli olan belgeler nelerdir?

Pek çok vatandaş korona virüs salgın sebebi ile maddi olarak oldukça  zor günler geçiriyor. Çoğu vatandaş dükkanını kapatırken çoğu vatandaş ise işlerine çok uzun süre ara vermek zorunda kalınca masraflarda git gide artış yaşandı. Bu neden ile vatandaşlar bankaların sağladığı kredi imkanlarını araştırmaya başladılar. Ziraat Bank halden anlayan bir banka olduğunu ve hep  vatandaşın yanında olduğunu kampanyaları ile her defasında gözler önüne seren bir banka olmaya devam ediyor. Ziraat Bankası ise nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlara mutlu haberi verdi. Ziraat Bankası resmi internet sayfası üzerinden yapmış olduğu açıklama ile 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile tüketici kredisi imkanı verdiğini duyurdu. Peki, Ziraat Bankasın vatandaşlara sunmuş olduğu  tüketici kredisi özellikleri nelerdir? Kredi başvurumu nereye ve nasıl yapabilirim? Ziraat Bankası tüketici kredisine dair merak ettiğiniz bu ve bunun gibi bütün soru ve cevaplar sizler için haberimizde

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi özellikleri

Dilediğiniz ödeme imkanları ile birlikte esnek bir yapıya sahiptir.

36 aya kadar varan vadelendirme seçeneği bulunmaktadır.

Şahsi ya da  maddi bir  teminat alınmaktadır.

Ziraat Bankası, bireysel kredi kullanıyor olan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır.

Gerekli belgeler Nelerdir?

Başvuru Formu gereklidir,

Kimlik kartı, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi,

Kredi kullanacak olan kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi istenmektedir.

Şubede istenebilecek diğer belgeler

Peki, kredi başvurumu nasıl ve nereye yapılır?

Eğer Ziraat Bankası Tüketici Kredisi için başvuru yapmak istiyorsanız başvurularınızı, şube, Ziraat Bankası web sitesi, Ziraat mobil üzerinden, bankanın internet sitesinden, atm ve bankanın çağrı merkezi üzerinden yapılabilir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı