Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2021
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2021

KREDİ

18 Aralık 2020 Cuma 02:25:37

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu 2021

Ülkemizin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası ev hanımlarına özel kredi başvurusu imkanı sunuyor. 2021 yılında güncellenen yeni kredi faiz oranlarıyla birlikte çok cazip ödeme koşulları sunulurken, ev hanımları geliri olmasada kredi çekebilme fırsatından yararlanabilecekler. İşte Ziraat Bankası tarafından ev hanımlarına kredi kampanyasına ait detaylar.

Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi desteği sağlıyor. 60 aya kadar vade şekilde ev hanımlara da kredi sağlayan Ziraat Bank’tan kaçırılmayacak fırsat geldi.

Salgın dönemiyle birlikte ev hanımları içinde kredi kampanyaları yürütülmeye başlandı. Bunlardan bir tanesi de Ziraat Bank tarafından uzun süredir uygulanmakta. Ev hanımları dilerse Ziraat Bankası’ndan kolayca kredi çekebilirler. Fakat öncellikle bazı koşulları yerine getirmeleri gerekiyor. İşte kredinin detayları ve özellikleri ise haberimizde;

Ev hanımlarımız da kredi alarak acil finansman ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirler. İşte bizde sizler için Ziraat Banaksı tarafından sunulan kredi ve kampanyaları derledik;

ZİRAAT BANKASI EV HANIMLARINA KREDİ

Ev hanımlarına özel kredi sağlayan bankalardan bir tanesi de kamu bankası olan Ziraat Bank. 2021 yılı içinde ev hanımlara gelir belgesizi belirtmeksizin kredi sağlıyor. Fakat ev hanımlarının bankalardan ihtiyaç, taşır ya da konut kredisi alması için bazı koşullar bulunuyor.

Ev hanımları için bizde Ziraat Bankası aracılığıyla nasıl ihtiyaç kredisi çekebilirler derledik.

KOŞULLAR

Ev hanımlarımız için aranan ilk koşul ise kredi puanları. Ev hanımlarımızın bir bankadan kredi çekebilmeleri için kredi notları 1300 üzeri olmalıdır.

Kredi sicili temiz olan ve zamanında ödeme yapan vatandaşlarımız kredi başvurusunda bulunabilir. Bu koşulları sağlamayan ev hanımlarımız da kredi başvurusu yapabilir fakat reddedilme ihtimallerini de göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.

Ev hanımlarımız gelir belgesi yerine ek gelirlilerini de kredi başvurusu için gösterebilirler. Özellikle dul aylığı, ya da aileden kalan emekli aylığı karşılığında bankalardan kolayca kredi alabilirler. A

Ayrıca Ziraat Bankası ’da ev hanımlarımız için özel olarak kredi kartı ve kredi sunmakta.

Ev Hanımlarının Kredi Çekebilmesi İçin Kredi Notu

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ev hanımlarını kredi başvurusu yapabilmeleri için kredi notlarının yüksek olmaları gerekmektedir. 1300 puan seviyesi iyi bir not olarak görülür ev hanımlarımızın kredi almalarını kolaylaştırır. Yine kredi notu olmayan ya da düşük olan vatandaşlarımız da başvurular da bulunabilirler.

Ev hanımlarımızın kredi notu ise daha önce yapmış oldukları ödemelerine, kredilerine, gelir belgelerine, mal varlıklarına gibi pek çok etken sonucu oluşur.

KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER

  • Öncellikle başvuru formu banka tarafından sağlanmaktadır.
  • Kişiye ait nüfus cüzdanı
  • Ev hanımının gelir belgesi ya da ek gelir belgesi
  • Banka tarafından kefil talep edilirse, istenecek kefile ait belgeler
  • Taşınmaz ipotek kaydı
  • Şube tarafından talep edilebilecek diğer belgeler

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Ev hanımlarımız için kredi ödemelerine dair örnek ödeme tablosu hazırladık. Fakat vatandaşlarımız faiz oranlarının değişebileceğini unutmamalıdır. Piyasa koşulları nedeniyle kredi faiz oranları sık sık değişmekte ve kampanyalar güncellenmektedir.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

10 bin Türk lirası, 60 ay vade ve %1,05 faiz oranında ise vatandaşlarımızın aylık ödemeleri 238 Türk lirasıdır.

20 bin Türk lirası 60 ay vade de vatandaşlarımıza sunulan faiz %1,5 olup, aylık ödemeleri 477 Türk lirasıdır.

50 bin Türk lirasında 60 ay vade oranında ise faiz oranı yine %1,05 olup, aylık ödemeleri 1 bin 192 Türk lirasıdır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı