Ziraat Bankası başvuran kişilere İPOTEKSİZ FAİZSİZ 84 Ay Vadeli 150 bin lira kredi destek müjdesi!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası başvuran kişilere İPOTEKSİZ FAİZSİZ 84 Ay Vadeli 150 bin lira kredi destek müjdesi!

KREDİ

14 Aralık 2020 Pazartesi 15:53:21

Son Güncelleme: 14/12/2020 15:52:34

Ziraat Bankası başvuran kişilere İPOTEKSİZ FAİZSİZ 84 Ay Vadeli 150 bin lira kredi destek müjdesi!

Ziraat Bankası dev hamle. Ziraat Bankası başvuran herkese ipoteksiz faizsiz 84 ay vadeli 150 bin tl kredi verecek. Ziraat Bankası faizsiz kredi rekor kırıyor. Tarım il müdürlüğü desteğiyle verilen kredi kısa sürede ses getirdi. İşte Ziraat Bankasından gelen o hamle.

Devlet hibe programları kapsamında “Köyde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var” projesi ile başvuru koşullarını taşıyan vatandaşlara 150 bin lira faizsiz kredi desteği sağlayacağını açıklayan Ziraat Bankası, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. 84 ay vade ile 150 bin lira ipoteksiz faizsiz kredi sahibi olmak isteyen vatandaşlar, projenin detaylarını merak ediyor. “Köyde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var Projesi başvuru nasıl yapılır? Köyde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var Projesi şartları neler? “ gibi soruları arama motorlarında sıkça aratılıyor. İşte bu proje ile ilgili tüm detaylar…

Köyde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var Projesi, büyükşehirlerde gittikçe zorlaşan yaşam koşulları sebebiyle, ülkemizdeki köyden kente göçün azaltılarak tersine göç başlatmak amacıyla hayata geçirildi. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Ziraat Bankası ve Valiliklerin aralarında imzaladıkları ortak protokol kapsamında, köyde yaşamayı isteyen ve gerekli koşulları karşılayan vatandaşlara ipoteksiz, faizsiz 150 bin lira kredi desteği sağlanacak.

KÖYÜMDE YAŞAMAK İÇİN BİR SÜRÜ NEDENİM VAR PROJESİNİN DETAYLARI

Oluşturulan kredi kampanyası ile ilgili yaptığı açıklamada “Bugün Sivas Valiliği ile Ziraat Bankası olarak “Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var Projesi”nin amacının öncelikle köylümüzün köyünde kalmasını sağlamak ve köylümüze yeterli geliri sağlayacak bir üretim imkanı yaratmak olduğunu söyleyen T.C. Ziraat Bankası Sivas Bölge Yöneticisi Dr. Murat Serdar BULUT, bu proje ile Türkiye’nin kırmızı et tedariğinde koyunculuğun önemini de ortaya koymayı hedeflediklerini dile getirdi. Bu projeden, gerçekten üretim yapacak üreticilerimizin yararlanmasını sağlamanın tek dilekleri olduğunu söyleyen Bulut, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün projeden yararlanmak isteyen üreticilerin listesini ilettiğini ve protokolün ardından oluşturulacak sistemli uygulama ile kredilerin kullandırılmaya başlayacağını belirtti. Kendi sürüsünü köyünde kuran vatandaşlara, proje kapsamında ipoteksiz, faizsiz 150 bin lira kredi desteği sunulacak.

KÖYDE YAŞAMAK İÇİN BİR SÜRÜ NEDENİM VAR PROJESİ BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

• Başvuru yapan kişinin 18 yaşını doldurmuş olması
• Başvuru tarihinden itibaren, faal olarak küçükbaş hayvancılık yapıyor olması ya da daha önceden yapmış olması
• Hibe para desteği almak için başvuru yaptığı ilde ikamet ediyor olması
• İşletmesindeki dişi küçükbaş hayvan varlığını, proje kapsamında alacağı hayvanlarla birlikte, asgari 100 başa ulaştırması ve 100’den aşağı düşürmemesi gerekmektedir.

ZİRAAT BANKASI FAİZSİZ 150 BİN TL KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? KÖYDE YAŞAMAK İÇİN BİR SÜRÜ NEDENİM VAR PROJESİNE NEREDEN BAŞVURULUR?

84 ay vadeli, faizsiz olarak verilecek 150 bin liralık krediden yararlanmak isteyen vatandaşlar, Tarım İl Müdürlükleri’ne başvurması gerekmektedir. Yukarıda bahsi geçen kriterleri taşıdığını kanıtlayabilecek olan vatandaşlar, yaşadıkları il ve ilçede yer alan Tarım İl Müdürlüklerine bizzat başvuruda bulunarak destek kredisinden yararlanma imkanı elde edecek.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı