Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankası Maaşının 20 Katına Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankası Maaşının 20 Katına Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor

KREDİ

16 Eylül 2020 Çarşamba 22:10:35

Son Güncelleme: 16/09/2020 22:09:55

Ziraat Bankası, Akbank ve Garanti Bankası Maaşının 20 Katına Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor

Çalışma maaşının 20 katına kadar kredi veren bankalar hangileridir? Çalışma maaşına veya emekli maaşının kaç katına kadar kredi alınır? Kredi başvurusu ve şartlar hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Çalışma maaşının 20 katına kadar kredi veren bankalar hangileridir? Çalışma maaşına veya emekli maaşının kaç katına kadar kredi alınır? Kredi başvurusu ve şartlar hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bankalardan kredi başvurusu yaptığınız zaman belirli politikalara uygun olmanız durumunda kredi alabilirsiniz. Bazı bankalar kredi notuna önem verirken bazı bankalar sizin gelir belgenize göre işlem yapmaktadırlar. Çalışma maaşı bu gelir belgesi ile kredi veren bankalar için önemlidir. Çünkü size verilecek kredi limiti aldığınız maaşa göre değişecektir.

Eğer bir ihtiyaç kredisi alacaksanız öncelikle kredi notunuzun iyi olması gerekiyor. Kredi notunuz en az 1100 ve üzerindeyse ve bankalarda bir sicil sıkıntınız yoksa vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu vereceğimiz bankalardan kredi alacak olan kişiler dilerse ihtiyaç kredilerini borç kapatma kredisi olarak da kullanabilmektedirler. Bankalardan emekli olan kişilerde emekli maaşlarına göre kredi başvurusu yapacaklardır. Ayrıca kredi aldığınız bankadan dilerseniz kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz. Şimdi sizlere çalışma maaşının 20 katına kadar kredi veren bankalar hakkında bilgiler verelim.

Garanti BBVA Maaşın 20 Katına Kadar İhtiyaç Kredisi

Garanti BBVA isim değişikliğinden sonra daha uygun kredi kampanyaları yapmaya başlamıştır. Yıllardır ülkemizde kredi ve kredi kartı kullanımında zirvede olan bu banka yeni yaptığı kampanya ile birlikte ihtiyaç kredisi limitlerini 100.000 TL’ye kadar çıkarmıştır. Bu bankadan kredi başvurusu yapacaksınız Garanti BBVA şubelerine gidebilir veya banka internet sitesi üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler en az 3 ay sigortalı olması gerekiyor. 3 aylık sigortanız varsa ve banka şartlarına uygunsanız hemen kredi onayı alabilir ve maaşınızın 20 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. 3.000 TL maaş alan bir müşteri bu bankadan 60.000 TL 60 ay vadeli kredi kullanabilmektedir. Bu krediyi alan müşteriler dilerse Garanti Bonus kredi kartı başvurusu da yapabilmektedirler.

Ziraat Bankası Maaşın 20 Katına Kadar İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası ülkemizin kamu bankası olmasından dolayı en uygun faizlerle kredi kampanyaları yapan bankaların başında gelmektedir. İhtiyaç kredisi kullanacaksanız ve uygun faiz arıyorsanız Ziraat Bankası aradığınız bankadır diyebiliriz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler eğer emekli ise bu bankadan maaş almaları şarttır. 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilmektedir. Özel sektör çalışanları ise bu bankadan kredi başvurusu yapacaklarsa en az 6 aylık kesintisiz sigortası olması gerekmektedir. Ziraat Bankası üzerinden maaşın 20 katına kadar kredi alabilirsiniz. Bu banka asgari ücretle çalışanlara 40.000 TL ihtiyaç kredisi vermektedir. Diğer üzeri maaş alanlar ise 20 katı ile kredi alabilmektedir. Aldığınız kredilerde 60 ay vade yaptırabilirsiniz. Maaşınızın 20 katından fazla kredi istiyorsanız bu bankaya ipotek vermeniz gerekiyor. İpotekli kredi başvurusu yaparak yüksek limitli krediler alabilirsiniz.

Akbank Maaşın 20 Katına Kadar İhtiyaç Kredisi

Akbank ihtiyaç kredilerinde 20 katına kadar sadece kendi maaş müşterilerine imkan vermektedir. Eğer emekli maaşınızı veya çalışma maaşınızı bu bankadan alıyorsanız Akbank maaşın 20 katına kadar kredi kullanabilirsiniz. 5.000 TL maaş alan bir müşteri 100.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Kredi başvurularını banka şubesinden yapabilirsiniz. Eğer internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız bu kredi limiti 50 bin TL olarak bilinmektedir. 50.000 TL civarında bir kredi ihtiyacınız varsa Akbank Direkt üzerinden hiç bankaya gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca bu platformdan kredi notunuzu da sorgulama yapabilirsiniz. Kredi notu sorgulaması sonrasında size uygun kredi limitini de internet bankacılığından öğrenebilirsiniz.

Burgan Bank Maaşın 20 Katına Kadar İhtiyaç Kredisi

Son zamanlarda oldukça atak yapan ve müşteri portföyünü genişleten bankalar arasında gösterilen Burgan Bank yeni yaptığı kampanya ile birlikte 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. Üstelik kredi notu düşük olan kişilere de bu imkanı veren Burgan Bank, emekli müşterilerinde maaşların bu bankadan alınmasını istemektedir. Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişi eğer özel sektör çalışanıysa bu kredi başvurusu için en az 3 aylık sigortası olması gerekiyor. 100.000 TL üzerinde kredi isteyen vatandaşlar ise bu bankadan ipotekli kredi başvurusu yapabilirler. İpotekli kredilerde de bir teminat ipoteği vermeniz yeterli olacaktır. Kredi başvurusu sonrasında olumlu veya olumsuz yanıt alacaksınız. Kredi başvuruları sadece banka şubelerinden evraklar ile yapılmaktadır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı